2014-2015 DGS Puan Hesaplama Motoru

DGS (Dikey Geçiş Sınavı) Puan Hesaplama Motoru | DGS (Dikey Geçiş Sınavı) Puan Hesaplama Motoru

2015 DGS Puan Hesaplama Motoru 2014 DGS Türkiye ortalamaları ve standart sapmalarına göre hazırlandığı için bir kaç puanlık bir sapmayla sonuç verecektir. DGS'de yıldan yıla ortalamaların ve sapmaların değişmesine paralel farklılaşma olması kaçınılmazdır. Bu nedenle, KR DGS 2015 Puan hesaplama motorunu çalışmlalarınızda ve çözdüğünüz deneme sınavlarında durumunuzu yaklaşık olarak görmek amacıyla kullanırken bu durumu gözönünde bulundurunuz.

2015 DGS başvuru tarihleri açıklandı: Başvurular...

DGS Önlisans Başarı Puanı Hesaplama

 DGS PUAN HESAPLAMA MOTORU

Paylaş

Fikir & Programlama: Onur T & Atilla Tanrıkulu

 

DGS Puan Hesaplama

Netlerinizi girinPUANLARINIZ
Sayısal Test (80)SAYISAL PUANINIZ
Sözel Test (80)SÖZEL PUANINIZ
Ö.B. PuanınızE.A. PUANINIZ

         

KR Açık Lise Soru Bankaları 2015 Yeni Baskı "Açık Lise Sınavlarında Kesin Başarı İçin"

Admin  18.04.2013 11:29:05

Dgs puan hesaplama  /   5

2013 DGS puan hesaplama motoru yenilendi. 2012 DGS katsayıları, Türkiye ortalamaları ve standart sapmalarına göre DGS puan hesaplama katsayıları yenilendi. Ancak unutmayınız: DGS puan hesaplama formüllerinin en mükemmeli bile tahmini bir puan vermekten öteye geçemez. Çünkü her yıl ortalama ve standart sapmalar yeniden oluşur.
Lirol  09.01.2014 00:24:56

dgs puan hesaplama  /   5

Evladım dgs puan hesaplama da daha Lirol, Azarel, Heba veya her ne isen isabetlisi yok. İngilizce metinler dgs puan hesaplama katsayıları yapıştırmak yerine kendi kısa yoldan dgs puan hesaplama avucunu dikey geçiş sınavı puan hesaplama yala.
Alejandro  09.01.2014 00:28:33

kısa yoldan dgs puan hesaplama  /   5

Alejandro, kısa yoldan dgs puan hesaplama katsayıları için ben de bu siteyi tavsiye ediyorum. Azarel, Heba ve diğer arkadaşlar gibi benim de en çok yararlandığım ve en tutarlı bulduğum dgs puan hesaplama motoru bu modül. Arkadaşlar amacınız doğruya en yakın ve kendi içinde tutarlı bir dgs kısa yoldan puan hesaplama motoru ise buyrun, kesinlikle en sağlamı.
Subject *  
Email *  
Nick Name * Rate    
 Confirm Image  Refresh
 
Add Comment

Açık Lise.Biz - AOL Açık Öğretim Lisesi - Açık Lise Dershanesi - Açık Lise Taban - KR Açık Lise Soru Bankaları - KR Açık Lise Fasikülleri - KR Açık Lise Kitapları

 

KR Açık Lise: www.aciklise-dershanesi.com  A. Tanrıkulu tarafından programlanmıştır.

 

Açık Lise Öğrencileri,

Artık genel liselerin müfredatına, dönemlerine ve sınav takvimine göre (yıllık dersler ve yılda bir kaç yazılı sınava dayalı) eğitim yapan dershanelere mecbur değilsiniz. Açık lisenin her yıl üç dönemden ve her dönemde farklı dersler almanıza ve bu yolla 2.5 yılda mezun olmanıza imkan veren açık lise programına uygun bir program sunan bir dershane var: Açık Lise Dersanesi

 Ankara Açık Lise Dersanesi,

Ankaralı açık lise öğrencileri için, açık lise dersleri dershanesi açıldı. Tek işi Açık Lise olan dersane, KR Açık lise dersanesi kayıtlarına devam ediyor. Ankara aöl dersanesi Açık Lise Dershanesi 15 Eylül 2011 tarihinde derslerine Matematik ve Geometri ile başlıyacak. Açık liseye özel dersane için geç kalmayın, kontenjanımız sınırlıdır. Akademi

Kızılay / Ankara tıklayınız.

 

Aol.meb.gov.tr adresinde öğrenci girişi yaparak aol meb gov tr sisteme kayıtlı aöl ve maöl, açık öğretim lisesi ve mesleki açıköğretim lisesi öğrencilerinin yapabileceği açık lise ders seçimiaçık lise kolay mezun olma ve doğru ders seçimi için, aol yeni kayıt, açık lise kayıt yenileme, aöl sınav yeri öğrenme, açık lise sınav giriş belgesi çıkartma, açıköğretim lisesi öğrenci bilgileri değiştirme, aol kayıt yenileme tarihlerini öğrenme, açık lise yeni kayıt tarihlerini görme, açık öğretim lisesi sınav tarihlerini ve zamanlarını öğrenme, açık öğretim lisesi (aol) ve mesleki açıköğretim lisesi (maöl) iş takvimini inceleme, açık lise batı avrupa programı iş takvimini ve sınav tarihlerini öğrenme gibi konularda bütün bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.