Açık Öğretim Lisesi Sağlık Bilgisi Online Testleri

2 yorum
35.788

Açık Öğretim Lisesi Sağlık Bilgisi Online Testleri

Açık Lise’nin Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi gibi 1 kredilik ortak derslerindendir, Sağlık Bilgisi dersi. Bu nedenle hem öğrenciler ihmal eder, hem test ve dokuman oluşturma da ihmal edilir. İşin kötüsü önleyici hekimliğin en önemli araçlarından olan Sağlık Bilgisi böylece arada kaynamaktadır. Dört dönem ve 8 kredi teorik biyoloji dersi alıp hayatta nerede ve ne zaman kullanacağınızı bile bilmediğiniz bir sürü bilgiyi ezberlemektense, iki dönem hakkı verilerek sağlık bilgisi dersi verilmesi daha iyi değil mi? Bunu bilmek için ne doktor, ne bilim adamı olmaya gerek yok. Ama bunu gözlerden saklamak için bir kaç üniversite bitirmek ve üstüne doktora filan yapmak ve bir yandan ilaç firmaları başta olmak üzere sağlık kuruluşlarından yüklü miktarlarda çıkar sağlıyor olmak lazım herhalde.

kr-acik-lise-online-test-uyelik-formu

Açık Lise Sağlık Bilgisi 1 Online Test 1

Açık Lise Sağlık Bilgisi 1 Online Test 2

Açık Lise Sağlık Bilgisi 1 Online Test 3

Açık Lise Sağlık Bilgisi 1 Online Test 4

Açık Lise Sağlık Bilgisi 1 Online Test 5

Açık Lise Sağlık Bilgisi 2 Online Test 1

Açık Lise Sağlık Bilgisi 2 Online Test 2

Açık Lise Sağlık Bilgisi 2 Online Test 3

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

8-9 Aralık 2018 sınav soruları ile ilgili duygu, düşünce, yorum ve katkılarınızı aşağıya yorum olarak yazıp paylaşabilirsiniz.

Açık Lise Yazı ve Haberler

Admin'in Notu: Arkadaşlar. çözdüğünüz testlerle ilgili yorum yazarak bize çalışmamızda yol gösterin. Hangi dersten test eklenmesini istediğinizi, hangi testleri çözdüğünüzü kendi adınız veya nickname'inizle yorum yazarak belirtirseniz sevinirim.

Doğru soru sormak, doğru cevaplara ulaşmanın ilk koşuludur. Yorum yazın, soru sorun, cevaplayalım.


Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 12 Temmuz 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Açık Öğretim Lisesi Sağlık Bilgisi Online Testleri (2 Yorum)

    • En üstte ORTAK DERSLER, SEÇMELİ DERSLER, İMAM HATİP ALAN DERSLERİ şeklinde ayırdık. Ayrıca yan menüde ders gruplarına göre (Dil e Anlatım, Türk Edebiyatı, Tarih, Coğrafya, Felsefe Grubu, Matematik, Fizik, Kimya v.s.) ayırıp gösterdik. Daha nasıl kolaylaştırabiliriz? Sizin teklifiniz varsa bakalım. Aradığınız dersleri bildirin bir de öyle bakalım.