AÇIK LİSE DERSHANESİ
 

 
 

Açık Lise Rehberliği

 

17 yaşını dolduran bütün Açık Lise Öğrencilerinin yılda üç (3) dönem, her dönem 30 kredilik ve bir yılda toplam 90 kredilik ders alabildiğini ve bu şekilde 8 dönemde (2,5 yılda) liseyi bitirebildiğini biliyor musunuz?

Genel liselerin müfredatına ve sınav tarzına göre (yıllık dersler ve yılda bir kaç yazılı sınava dayalı) dershanelere mecbur değilsiniz. Artık başta Ankara, İzmir, İstanbul, Antalya ve Bursa olmak üzere Açık Liseli öğrenciler, Açık Lisenin her yıl üç dönemden ve her dönemde farklı dersler almanıza ve bu yolla 2.5 yılda mezun olmanıza imkan veren açık lise programına uygun bir program sunan bir dersane var. Açık Lise Dershane Programlarına indirimli kayıt imkanı burada. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Dershane Yöneticilerine Not:

 

  • Siz de Dershanenizi KR Açık Lise Dershanesi portalına kaydettirmek isterseniz, Dershanenizi tanıtıcı bilgileri içeren bir maili acik-lise(et)yandex.com adresine gönderebilirsiniz.

 Açık Lise Kurs Programı Açan Dershaneleri

Açık Lise Dershanesi - ANKARA

Kampüs Açık Lise Dershanesi Ankara

Açık Lise Dershanesi - ANTALYA

Onur Dershanesi Açık Lise Kursları - Antalya

Açık Lise Dershanesi - BURSA

Özel İlgi Açık Lise Kursları - Bursa

Açık Lise Dershanesi - İSTANBUL

Atay Dershanesi

Eylül Açık Lise Dershanesi İstanbul

İlayda Açık Lise Dershanesi İstanbul

Açık Lise Dershanesi İstanbul Vatan Sınav

Rehber Eğitim Dershanesi Açık Lise Kursu İstanbul
Vizyon Açık Lise Kursu İstanbul

Açık Lise Dershanesi - İZMİR

EBİM Açık Lise Kursları İzmir

 

Açıköğretim lisesi dershanesi, açıköğretim lisesi kursu dershanesi , açık lise kursu dersanesi antalyaaçık liselilere liseyi 2,5 yılda bitirme şansı. Açıköğretim lisesi kursu, Açık Lise Dershaneleri – Kursları, , Açık Lise Dershanesi AdanaAçık Lise Dershanesi KayseriAçık Lise Dershanesi KonyaAçık Lise Dershanesi İzmirAçık Lise Dersanesi İstanbulAçık Lise Dershanesi AnkaraAçık Lise Dershanesi BursaAçık Lise Kursu AntalyaAçıköğretim Kursları İzmirAÖF Dersanesi İzmir AÖL Kursu İzmirAçık Lise Dershanesi Adana

 

KR Açık Lise Soru Bankaları 2015 Yeni Baskı "Açık Lise Sınavlarında Kesin Başarı İçin"

Açık Lise Dershanesi İndirimli Ön Kayıt Formu: Tıkla - formu doldur indirim kazan!

Sergey  27.08.2013 15:08:48

Açık lise dershanesi ankara  /   5

Admin, ankara da bir sürü açık lise dershanesi var. Sen sadece arma açık lise dershanesini koymuşsun. Ayıp olmuyor mu? Açık lise deshanesi ankara olarak Kampüs Dershanesi'nden ve diğerlerinden de söz etmeni bekliyoruz. Kampüs açık lise kursları bir nnumara.
Subject *  
Email *  
Nick Name * Rate    
 Confirm Image  Refresh
 
Add Comment