AÇIK LİSE SINAV SONUÇLARI

Açık lise sınav sonuçlarını nasıl, ne zaman ve nereden öğrenebilirsiniz? Aöl iş takviminde sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı da belirtilir.

 

 

3-4 Ocak 2015 Açık Öğretim Lisesi 1. Dönem Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Açık Lise Sınav Soru ve Cevapları İndir 3 - 4 Ocak 2015

Açık Lise 23-24 Ağustos 2014 2013 3. dönem sınav soruları ve cevapları: TIKLA İNDİR!

Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğü'nden 4-5 Ocak 2014 günleri yapılan Açık Lise sınav sonuçları ile ilgili açıklama için tıklayın!

Açık Lise 4-5 Ocak 2014 2013 1. dönem sınav soruları ve cevapları

Açık Lise kayıt yenileme ve yeni kayıt tarihleri burada!

 Açık Lise Güncel Duyurular

 Açık Lise AOL Kayıt yenileme, sınav, sınav sonuçları açıklama, ders seçme tarihleri

 Açık lise sınav sonuçlarına itirazlarınız için!

Sınav Sonuçları için Tıklayınız www.aol.meb.gov.tr / öğrenci girişi

AÖL Açık Öğretim Lisesi Sınav sonuçlarını öğrenebileceğiniz, öğrenci ders seçimlerini, alan seçimlerinizi, şifrenizi ve adres bilgilerinizi değiştirebileceğiniz bölüm. Ayrıca her türlü bilgilerinizi yine bu bölümden güncelleyebilirsiniz.

 

 

 AOL Açık Lise 2012 / 2. dönem 12-13 Mayıs 2012 tarihli sınav sonuçlarınızı açıklandığında öğrenmek için tıklayınız.

 AOL Açık Lise 2012 / 1. dönem sınav sonuçlarınızı öğrenmek için tıklayınız.

 AOL Açık Lise 2011 / 1. dönem sınav sonuçlarınızı öğrenmek için tıklayınız.

 AOL Açık Lise 2010 / 3. dönem sınav sonuçlarınızı öğrenmek için tıklayınız.

 AOL Açık Lise 2010 / 2. dönem sınav sonuçlarınızı öğrenmek için tıklayınız.

 AOL Açık Lise 2010 / 1. dönem sınav sonuçlarınızı öğrenmek için tıklayınız.

 

 

YENİ ONLINE HAZIRLIK TESTLERİ EKLENDİ!
Dil ve Anlatım 7-8 derslerine ait online hazırlık testleri yayınlandı. Testler için buraya tıklayınız.

AOL SINAV SONUÇLARINA İTİRAZLARINIZ İÇİN!

Açık Öğretim Lisesi sınavlarını yürütme ve değerlendirme işleri bakanlığımız EĞİTEK Sınav Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından yapılmaktadır. Bu nedenle öğrencilerimizin sınav sonrasında herhangi bir nedenle yapacağı itirazlara ait dilekçelerini, işlerin daha hızlı yürümesi açısından Açık Öğretim Lisesi adına değil , Sınav Hizmetleri Daire Başkanlığı adına göndermeleri;

Ancak itiraz talebinin ilgili birim tarafından işleme alınabilmesi için, sınav sonuçlarının açıklandığı tarihten itibaren en geç 10 gün içinde adınıza, Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası Beşevler Ankara şubesindeki TR690001000799054952185001 numaralı hesabına 10 TL yatırılarak dekontun itiraz dilekçesinin ekinde gönderilmesi gerekmektedir.

Açık Öğretim Lisesi adına göndereceğiniz sınavlara ait itiraz dilekçeleri, ikinci bir yazışma ile tarafımızdan Sınav Hizmetleri Daire Başkanlığına gönderilecektir. Bu da tarafınıza gönderilecek cevabın gecikmesine, hizmet kalitesinin düşmesine neden olacaktır.

 

Açık lise sınav sonuçları, açık lise sınav sonucu öğrenme, açık lise sınav sonucuna itiraz, Açık lise sınav sonuçlarıAol sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?açık lise aol sınav sonuçlarıaol sınav soruları, aöl, maöl, sınav soruları, sınav sonuçları

 

KR Açık Lise Soru Bankaları 2015 Yeni Baskı "Açık Lise Sınavlarında Kesin Başarı İçin"

Açık Lise Dershanesi İndirimli Ön Kayıt Formu: Tıkla - formu doldur indirim kazan!

 

 

Funda Daldbn  02.03.2013 15:23:33

açık lise sınav sonu  /   5

Açık lise 1. dönem sınav sonuçlarını yarın saat kaçta açıklayacak, açıklamayı www.aol.meb.gov.tr öğrenci girişi yaparak benim yerime abim öğrenebilir mi?
Açık Liseli Berivan  18.06.2013 23:26:44

aöl 11-12 mayıs sınavları  /   5

Açık lise 11-12 mayıs sınav sonuçları 17 Haziran'da açıklanmayacak mıydı? www.aol.meb.gov.tr öğrenci girişi yapıyorum, sınav sonuçları yok. Noluyor? sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
Subject *  
Email *  
Nick Name * Rate    
 Confirm Image  Refresh
 
Add Comment

Açık Öğretim Lisesi (AÖL)

AÖL İşlemleri

Açık Lise.Biz - AOL Açık Öğretim Lisesi - Açık Lise Dershanesi - Açık Lise Taban - KR Açık Lise Soru Bankaları - KR Açık Lise Fasikülleri - KR Açık Lise Kitapları

 

KR Açık Lise: www.aciklise-dershanesi.com  A. Tanrıkulu tarafından programlanmıştır.

 

Açık Lise Öğrencileri,

Artık genel liselerin müfredatına, dönemlerine ve sınav takvimine göre (yıllık dersler ve yılda bir kaç yazılı sınava dayalı) eğitim yapan dershanelere mecbur değilsiniz. Açık lisenin her yıl üç dönemden ve her dönemde farklı dersler almanıza ve bu yolla 2.5 yılda mezun olmanıza imkan veren açık lise programına uygun bir program sunan bir dershane var: Açık Lise Dersanesi

 Ankara Açık Lise Dersanesi,

Ankaralı açık lise öğrencileri için, açık lise dersleri dershanesi açıldı. Tek işi Açık Lise olan dersane, KR Açık lise dersanesi kayıtlarına devam ediyor. Ankara aöl dersanesi Açık Lise Dershanesi 15 Eylül 2011 tarihinde derslerine Matematik ve Geometri ile başlıyacak. Açık liseye özel dersane için geç kalmayın, kontenjanımız sınırlıdır. Akademi

Kızılay / Ankara tıklayınız.

 

Aol.meb.gov.tr adresinde öğrenci girişi yaparak aol meb gov tr sisteme kayıtlı aöl ve maöl, açık öğretim lisesi ve mesleki açıköğretim lisesi öğrencilerinin yapabileceği açık lise ders seçimiaçık lise kolay mezun olma ve doğru ders seçimi için, aol yeni kayıt, açık lise kayıt yenileme, aöl sınav yeri öğrenme, açık lise sınav giriş belgesi çıkartma, açıköğretim lisesi öğrenci bilgileri değiştirme, aol kayıt yenileme tarihlerini öğrenme, açık lise yeni kayıt tarihlerini görme, açık öğretim lisesi sınav tarihlerini ve zamanlarını öğrenme, açık öğretim lisesi (aol) ve mesleki açıköğretim lisesi (maöl) iş takvimini inceleme, açık lise batı avrupa programı iş takvimini ve sınav tarihlerini öğrenme gibi konularda bütün bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.