KR Açık Öğretim Lisesi Tüm Ortak Dersler Soru Bankası - Yeni Baskı

  Açık Lise Dershaneleri

Farklı şehirlerde bulunan üye dershaneler ile dönem kaybetmeden Açık Liseyi bitirmenize ve YGS-LYS-KPSS ​gibi sınavlara uzman ve tecrübeli bir öğretmen kadroyla indirimli olarak hazırlanmanıza katkı sağlıyoruz.

 

Ankara - İstanbul - İzmir - Antalya - Bursa - Denizli

 

Ankara Kampüs Dershaneleri Açık Lise Kursları

Antalya Onur Dershaneleri Açık Lise Kursları

Bursa Özel İlgi Açık Lise Kursları

İzmir EBİM Eğitim Açık Lise Kursları

 

"Ben bir an önce mezun olmak, YGS-LYS'ye, KPSS'ye girmek istiyorum." diyen Açık Liseliler, artık arayışınız sona erecek. Açık Lise müfredatı ve sınav takvimine uygun program yapan, bir yandan Açık Lise sınavlarına yardımcı olacak, diğer yandan KPSS ve YGS'ye hazırlayacak dershanelere KR Açık Lise referansıyla ve indirimli olarak kaydolmanız artık mümkün.

"KR Açık Lise, bildiğimiz anlamıyla dershane değil, Türkiye'nin farklı şehirlerindeki Açık Lise Kursu düzenleyen, Açık Lise için özel program ve sınıf açan dershanelerin irtibatlı bir çatıdır."

- Şu anda hangi şehirlerde varız?

KR Açık Lise olarak Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve Denizli'de anlaşmalı olduğumuz dershanelerle varız.

- Ne yapıyoruz? Hangi avantajları sağlıyoruz?

Açık Lise öğrencilerine özel program açan dershanelerle kurduğumuz irtibatlarla Açık Lise öğrencilerinin hem dönem kaybetmeden mezun olmalarına, hem de 2014 YGS ve KPSS gibi sınavlara kaliteli ve hesaplı dershane ve kurs programlarıyla hazırlanmalarına yardımcı oluyoruz.

- Siz de bir Açık Lise öğrencisi iseniz bize online başvuru yapmadan dershane kararınızı vermeyin!...

Yukarıdaki şehirlerde yaşıyor ve dershane konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, referansımızla hem kaliteli, hem hesaplı bir dershaneye kaydolmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın. Dershane Yetkilimiz, sizi en kısa zamanda arayacaktır.

 

 

Etiketler: Açık lise dershanesi, açık lise kurs programları

 

 

Yorumlar

Subject *  
Email *  
Nick Name * Rate    
 Confirm Image  Refresh
 
Add Comment


 

 

 

 

 

 

 

Ana Sayfa

|

YGS - LYS

|

Açık Lise İş Takvimi

|

SBS

|

AOF

|

KPSS

 

                   

Açık Lise Kursu

|

Açık Lise Kitapları

|

Açık Tercih.Com

|

DGS

|

ALES

|

iletisim

 

 

 

 

Açık Lise.Biz - AOL Açık Öğretim Lisesi - Açık Lise Dershanesi - KR Açık Lise Soru Bankaları - KR Açık Lise Fasikülleri - KR Açık Lise Kitapları

 

KR Açık Lise: www.aciklise-dershanesi.com  A. Tanrıkulu tarafından programlanmıştır.

 

Açık Lise Öğrencileri,

Artık genel liselerin müfredatına, dönemlerine ve sınav takvimine göre (yıllık dersler ve yılda bir kaç yazılı sınava dayalı) eğitim yapan dershanelere mecbur değilsiniz. Açık lisenin her yıl üç dönemden ve her dönemde farklı dersler almanıza ve bu yolla 2.5 yılda mezun olmanıza imkan veren açık lise programına uygun bir program sunan bir dershane var: Açık Lise Dersanesi

 Ankara Açık Lise Dersanesi,

Ankaralı açık lise öğrencileri için, açık lise dersleri dershanesi açıldı. Tek işi Açık Lise olan dersane, KR Açık lise dersanesi kayıtlarına devam ediyor. Ankara aöl dersanesi Açık Lise Dershanesi 15 Eylül 2011 tarihinde derslerine Matematik ve Geometri ile başlıyacak. Açık liseye özel dersane için geç kalmayın, kontenjanımız sınırlıdır. Akademi

Kızılay / Ankara tıklayınız.

 

Aol.meb.gov.tr adresinde öğrenci girişi yaparak aol meb gov tr sisteme kayıtlı aöl ve maöl, açık öğretim lisesi ve mesleki açıköğretim lisesi öğrencilerinin yapabileceği açık lise ders seçimiaçık lise kolay mezun olma ve doğru ders seçimi için, aol yeni kayıt, açık lise kayıt yenileme, aöl sınav yeri öğrenme, açık lise sınav giriş belgesi çıkartma, açıköğretim lisesi öğrenci bilgileri değiştirme, aol kayıt yenileme tarihlerini öğrenme, açık lise yeni kayıt tarihlerini görme, açık öğretim lisesi sınav tarihlerini ve zamanlarını öğrenme, açık öğretim lisesi (aol) ve mesleki açıköğretim lisesi (maöl) iş takvimini inceleme, açık lise batı avrupa programı iş takvimini ve sınav tarihlerini öğrenme gibi konularda bütün bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.