Mesleki Açık Öğretim Lisesi öğrenci ve mezunlarına iş imkanı İstanbul

yorumsuz
1.366

Tasarım ve üretimdeki 60 yıllık tecrübesi, geniş ithalat ve ihracat ağı ile Devotrans Kalite Kontrol Test Cihazları firması Mesleki Açık Öğretim Lisesi mezun ve öğrencilerine iş imkanı sunuyor.

İş arayan Mesleki Açık Öğretim öğrenci ve mezunları Zeytinburnu/İstanbul’da iş imkanı için Devotrans Kalite Kontrol Test Cihazları Firması sizi bekliyor.

İrtibat için:

Tel: 02124820988 – İnsan Kaynakları Sorumlusu: Zehra Erdoğan

devotrans-kalite-kontrol-test-cihazlari-is-imkani

TASARIM VE ÜRETİM

DEVOTRANS ürünlerini kendi bünyesinde tasarlamakta ve imalat alanlarında üretmektedir.

DEVOTRANS 600’ün üzerindeki  standart üretim modelinin yanında müşterilerinin taleplerine uygun özel tasarımlar ve üretimler yapmaktadır.

Müşterinin ihtiyacına uygun gerçekleştirilen özel tasarımlar mevcut tasarımların geliştirilmesi şeklinde olabileceği gibi, baştan yaratılan özel tasarımlarda olabilmektedir.

DEVOTRANS tasarım alanındaki bilgi birikimi ile birçok sektörün ihtiyaç duyduğu test cihazlarının çok önemli bir bölümünü karşılayabilecek özelliğe sahip bulunmaktadır.

İTHALAT

DEVOTRANS kendi tasarım ve üretimi olan ürünlerin satışının yanı sıra, test cihazları ve tarım hasat makineleri ile ilgili birçok markanın distribütörlüğünü de yapmaktadır. Bu çerçevede yürütülen ithalat çalışmaları kapsamında 20’ye yakın ülkeden ürün ve malzeme alımı gerçekleştirmektedir.

İHRACAT

DEVOTRANS 46 Ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Genişleyen dağıtıcı ağıyla her geçen gün yurtdışı satışlarında artış gerçekleşmektedir. İhracat yapılan ülkeler aşağıda sıralanmıştır ; ABD, Almanya, Avusturya, Avustralya, Azerbaycan, BAE, Belçika, Beyaz Rusya, Bulgaristan, Cezayir, Çin,Endonezya, Etiyopya, Finlandiya, Gürcistan, Hollanda, İngiltere, Irak, İran, İspanya,İrlanda, İtalya, Karadağ, Kazakistan, Kırgızistan, Kuzey Kıbrıs, Libya, Lübnan, Makedonya, Malezya, Mısır, Özbekistan, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Suriye, Suudi Arabistan, Sırbistan, Tacikistan,Tunus, Türkmenistan, Ukrayna, Umman, Ürdün, Yunanistan…

 

ADRES

Cevizlibağ Yılanlıayazma Yolu No:18/73
Topkapı/İstanbul-Türkiye
(ilçe: Maltepe Mah./Zeytinburnu)

GPS: 41° 01’ 06.41’’ N, 28° 54’ 16.42’’ E
Konumu Haritada Göster

Telefon: +90 212 482 09 88 (PBX)
+90 553 741 02 89
+90 553 741 02 94
Faks: +90 212 482 10 48
e-posta: devotrans@devotrans.com
Web: http://www.devotrans.com/

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Son Yazı ve Testler

Güncel Yazı ve Haberler


Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 5 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Yandex.Metrica