Açık Lise www.aol.meb.gov.tr öğrenci girişi ve işlemleri

Açık Lise Sistemden Ders Seçme İşlemi Ne Zaman Başlayacak 2014-2015 2. Dönem?

Açık Lise Sistemden Ders Seçme İşlemi Ne Zaman Bitecek, Son Gün Hangi Tarih 2014-2015 2. Dönem?

Açık Lise Ders Seçimi başladı, son gün 10 Nisan 2015, Videolu Ders Seçimi Anlatımı için tıklayın!

Açık Lise'de kaydı silik veya donuk olan açık liseliler kayıt yenileme yaptırmayı unutmayın!

Açık Öğretim Lisesi Kayıt Yenileme Tarihleri Uzatıldı, Son Gün?

 


AÖL Yeni Kayıtları Ödeme Sistemindeki Bir Sorun Nedeniyle Açıklanandan 1 Gün Geç Başlayacak!

Para yatırma sisteminde kaynaklanan problem nedeni ile 2 Şubat 2015'de başlayacak olan 2.Dönem yeni kayıtlarımız 3 Şubat 2015'de başlayacaktır.


Yeni Kayıtlar 2 Şubat'ta Başlayacak, Kılavuz Yayınlandı!

Açık Öğretim Lisesi 2014-2015 2. dönem yeni kayıt kılavuzu yayınlandı. Kılavuzda yeni kayıt tarihlerinin ne zaman başlayacağı ve son başvuru günü, kayıt için nereye başvurulacağı, açık lise 2. dönem yeni kayıt ücre​tinin kaç lira olduğu ve paranın nereye yatırılacağı, kayıt için gerekli evrakların neler olduğu açıklandı.

Açık Lise bankamatikten kayıt ücreti nasıl yatırılır?


3-4 Ocak 2015 Açık Öğretim Lisesi 1. Dönem Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak, Nasıl Öğrenirim?

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ İŞ TAKVİMİ GÜNCELLENDİ.3-4 ocak 2015 tarihlerinde yapılan 1. dö​nem sınavlarımızın sonuçları 13 şubat 2015 tarihinde açıklanacaktır.

Açık Lise Ders Seçimi başladı, 2014 1. dönem ders seçimi son günü 7 Kasım 2014, Kaç kredilik Ders Seçebileceksiniz, siz hala 30 mu sanıyorsunuz? Tıklayın!

MAÖL Müdürlüğü ders seçiminin ne zaman başlaycağı sorusunu cevapladı, tıkla öğren!

Açık Lise 2014-2015 1. Dönem Ders Seçimi Zamanı?

AÖL Müdürlüğü 2014-2015 eğitim yılı 1. dönem (2014/1.dönem) Açık Lise kayıt yenileme ve Yeni Kayıt işlemleri devam ediyor. Kayıt işlemlerini yaptıran ve durumu aktif olan öğrenciler ders seçimi yapmak için sisteme girdiklerinde henüz "Ders seçimi işlemleri" butonunu göremiyor. Peki ders seçimi ne zaman başlayacak ve ders seçimi için son gün ne zaman? Konuyla ilgili AÖL Müdürlüğü'nün www.aol.meb.gov.tr adreside yayınladığı en son duyuru ders seçim başlangıç zamanını bildirmiyor, ancak ders seçimi bitiş zamanı bu duyuru ile açıklandı!

Sistemden ders seçme işlemi nasıl yapılır

Açık Öğretim Lisesi öğrencilerinin sınav giriş yeri öğrenme, ders seçme, adres değişikliği yapma, sınav giriş yeri değiştirme, fotoğraf yükleme, kredi durumunu inceleme, dönem bilgilerini görme, ortak ve seçmeli derslerden hangilerini seçebileceğini görme v.b. konularda www.aol.meb.gov.tr adresinden öğrenci girişi yaparak işlem yapmaları gerekiyor.

Açık Lise Öğrenci Girişi aol.mb.gov.tr

 Açık Lise 2013 3. Dönem Kayıt Yenileme İşlemleri başladı!

2013-2014 öğretim yılı iş takvimine göre kaç doğumlular 
3. dönem sınavına girebilecek? 

 Aol.meb.gov.tr öğrenci girişi yaparak gerçekleştirebileceğiniz işlemler:

Açık Lise İşlemleri

 

 

Açık lise www.aol.meb.gov.tr öğrenci girişi

Etiketler: Açık lise www.aol.meb.gov.tr öğrenci girişi, aöl sınav giriş yeri öğrenme, Açık lise www.aol.meb.gov.tr

KR Açık Lise Soru Bankaları 2015 Yeni Baskı "Açık Lise Sınavlarında Kesin Başarı İçin"

Açık Lise Dershanesi İndirimli Ön Kayıt Formu: Tıkla - formu doldur indirim kazan!

 

 

Aol öğrenci girişi  07.07.2014 22:46:07

www.aol.meb.gov.tr öğrenci gir  /   5

www.aol.meb.gov.tr öğrenci girişi yaparak sınav sonuçlarını öğrenebilir, kredilerinizi görebilir, döneminizi öğrenebilirsiniz. Dahası belirli tarihlerde ders seçimi, sınav adresi değişikliği ve adres bilgisi girmek de mümkün.
Açık lise sınav yeri  27.11.2014 21:43:01

www.aol.meb.gov.tr sınav yeri  /   5

Zaman açık lise sınav giriş yeri öğrenme zamanı. 3-4 Ocak 2015 günleri yapılacak 2014-1. dönem açık lise sınav girş yerleri ne zaman açıklancak? Benim tahminim en geç 29 aralık 2014 günü açıklanır, ama insan merak ediyor tabi. Açık lise sınav giriş yerleri ne zaman açıklanır?
Açıkla gari  06.02.2015 14:56:21

Bu sınav ne zaman açıklanacak  /   5

Ya bu açık lise sınavları ne zaman açıklanacak. 3-4 ocak 2015 sınavları üzeridnen bir buçuk ay geçmek zorunda mı, neden daha erken açıklanmaz. Hadi açık lise sınav sonuçları açıklandı diyelim iş bitmiyor ki, daha kayıt yenileme var, ders seçimi var, ders kitaplarını alınması var. biz mayıs ayındaki 2. dönem sınavlarına ne zaman hazırlanacağız? aöl ne iş yapıyor, neden bu kadar geç açıklıyor
Subject *  
Email *  
Nick Name * Rate    
 Confirm Image  Refresh
 
Add Comment

Açık Öğretim Lisesi (AÖL)

AÖL İşlemleri

Açık Lise.Biz - AOL Açık Öğretim Lisesi - Açık Lise Dershanesi - Açık Lise Taban - KR Açık Lise Soru Bankaları - KR Açık Lise Fasikülleri - KR Açık Lise Kitapları

 

KR Açık Lise: www.aciklise-dershanesi.com  A. Tanrıkulu tarafından programlanmıştır.

 

Açık Lise Öğrencileri,

Artık genel liselerin müfredatına, dönemlerine ve sınav takvimine göre (yıllık dersler ve yılda bir kaç yazılı sınava dayalı) eğitim yapan dershanelere mecbur değilsiniz. Açık lisenin her yıl üç dönemden ve her dönemde farklı dersler almanıza ve bu yolla 2.5 yılda mezun olmanıza imkan veren açık lise programına uygun bir program sunan bir dershane var: Açık Lise Dersanesi

 Ankara Açık Lise Dersanesi,

Ankaralı açık lise öğrencileri için, açık lise dersleri dershanesi açıldı. Tek işi Açık Lise olan dersane, KR Açık lise dersanesi kayıtlarına devam ediyor. Ankara aöl dersanesi Açık Lise Dershanesi 15 Eylül 2011 tarihinde derslerine Matematik ve Geometri ile başlıyacak. Açık liseye özel dersane için geç kalmayın, kontenjanımız sınırlıdır. Akademi

Kızılay / Ankara tıklayınız.

 

Aol.meb.gov.tr adresinde öğrenci girişi yaparak aol meb gov tr sisteme kayıtlı aöl ve maöl, açık öğretim lisesi ve mesleki açıköğretim lisesi öğrencilerinin yapabileceği açık lise ders seçimiaçık lise kolay mezun olma ve doğru ders seçimi için, aol yeni kayıt, açık lise kayıt yenileme, aöl sınav yeri öğrenme, açık lise sınav giriş belgesi çıkartma, açıköğretim lisesi öğrenci bilgileri değiştirme, aol kayıt yenileme tarihlerini öğrenme, açık lise yeni kayıt tarihlerini görme, açık öğretim lisesi sınav tarihlerini ve zamanlarını öğrenme, açık öğretim lisesi (aol) ve mesleki açıköğretim lisesi (maöl) iş takvimini inceleme, açık lise batı avrupa programı iş takvimini ve sınav tarihlerini öğrenme gibi konularda bütün bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.