Açık Öğretim Orta Okulu Sınav Sonuçları Açıklandı, Kayıt Yenilemeleri Başladı

yorumsuz
1.136

Açık Öğretim Orta Okulu Sınav Sonuçları Açıklandı, Kayıt Yenilemeleri Başladı

03 Ocak ve 17 Ocak 2016 Tarihlerinde yapılan AÖO I. Dönem sınav sonuçları açıklandı. 2015-2016 Yılı II. Dönem kayıt yenilemeler başlamıştır.

Açık Öğretim Orta Okulu Sınav Sonuçları:

03 Ocak ve 17 Ocak 2016 Tarihlerinde yapılan AÖO I. Dönem sınav sonuçları açıklandı. Sınav sonucunuzu “Öğrenci Girişi“ bölümünden AÖO Bilgi Sistemine T.C. Kimlik No ve şifreniz ile girerek “Öğrenci Sınav İşlemleri” başlığı altındaki “Sınav Sonuç Bilgileri” menüsünden öğrenebilirsiniz.

Öğrencilerimiz bulundukları sınıfta başarısız oldukları bir ya da iki dersten, yılsonu aritmetik ortalaması ile sınıf geçebilme kriterlerini ve başarı puanının hesaplayabilirler. Örmek hesap tablosu için Tıklayınız…

Açık Öğretim Ortaokulu sınavlarına giren öğrencilerimizin sınavlara itiraz hakkı bulunmaktadır. Sınav itirazında yapılması gerekenler için gerekli açıklamaları Açık Öğretim Ortaokulu web sayfasının “Sınav İşlemleri” mönüsü altında “Kopya ve Sınav Sonuç İtiraz” da bulabilirsiniz.

Açık Öğretim Orta Okulu Kayıt Yenilemeleri:

2015-2016 Yılı II. Dönem kayıt yenilemeler başlamıştır. Kayıt Yenileme işlemleri 05 Şubat 2016 Tarihinde son bulacaktır. Kayıt Yenileme detayları için tıklayınız…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Açık Lise Yazı ve Haberler

Admin'in Notu: Arkadaşlar. çözdüğünüz testlerle ilgili yorum yazarak bize çalışmamızda yol gösterin. Hangi dersten test eklenmesini istediğinizi, hangi testleri çözdüğünüzü kendi adınız veya nickname'inizle yorum yazarak belirtirseniz sevinirim.

Doğru soru sormak, doğru cevaplara ulaşmanın ilk koşuludur. Yorum yazın, soru sorun, cevaplayalım.


Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 30 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın