Açık Lise Dershanesi Ankara

Açık Lise Dershanesi Ankara ve ülkemiz geneli açısından yeni sayılabilecek, ama günden güne yaygınlaşan bir olgu. Dershanelerin kapatılması tartışmalarının başladığı 2012’de Açık Lise Dershaneciliği ivmeli olarak artış gösterdi. Açık Lise Dershanesi’ni Açık Öğretim ve Mesleki Açık Öğretim (AÖL ve MAÖL) Lisesi öğretim sistemine, sınav takvimine ve öğrencilerine özel program yapan dershane olarak tanımlayabiliriz.

Adı ister Açık Lise Dershanesi, ister Açık Lise Kursu olsun, artık yeni ve giderek büyüyen bir dershane türü var: “Açık Lise Dershanesi” Özellikle herhangi bir örgün eğitim kurumunda eğitimlerini sürdüremeyen öğrenciler için öteden beri bir alternatif olan Açık Öğretim ve Mesleki Açık Öğretim Liseleri, 2012-2013 öğretim yılından itibaren geçerli olan ve kamuoyunda 4+4+4 yasası olarak bilinen yasayla ortaöğretimin (lise öğreniminin) de zorunlu hale gelmesiyle Açık Lise Dershanelerinin de önü açılmış oldu. Geçen yıla kadar tüm Türkiye’de sayıları 5 bile bulmayan Açık Lise Kursu veren dershanelerin sayısı, 2012-2013 öğretim yılında 10′u geçti. KR Açık Lise Rehberliği olarak, sayıları giderek artan Açık Lise Dershanelerini başta AÖL ve MAÖL öğrencileri olmak üzere kamuoyuna tanıtmak amacıyla bu sayfaları açtık. Aşağıda bizim ulaştığımız veya bize ulaşan Açık Lise Dershaneleri hakkında bilgileri bulabileceğiniz sayfaların linkleri var.

Not:

  • Siz de Dershanenizi KR Açık Lise Dershanesi portalına kaydettirmek isterseniz, Dershanenizi tanıtıcı bilgileri içeren bir maili krrehberlik@hotmail.com adresine gönderebilirsiniz.

AÇIK LISE DERSHANELERI

Ankara

Antalya

Bursa

İstanbul

İzmir

Etiketler:

 

KR Açık Lise Soru Bankaları 2015 Yeni Baskı "Açık Lise Sınavlarında Kesin Başarı İçin"

Açık Lise Dershanesi İndirimli Ön Kayıt Formu: Tıkla - formu doldur indirim kazan!

 

 

Caner Yenimahalle  21.09.2013 00:19:23

Açık lise dershanesi ankara  /   5

Arkadaşlar, açık lise dershanesi Ankara deyince ilk bu sayfa karşıma çıtkı. kampüs ve arma açık lise dershanesi varmış. Ben bu yıl mezun olup hem ygsye hem kpssye girmeyi düşünüyorm. Giden var mı? Hangisi iyi? bilgisi olan var mı? Tavsiyesi olan?
Büşra Keçiören  16.04.2014 16:20:57

Açık lise dershane haber  /   5

Benim çalıştığım için zamanım yoktu dershaneye gidemedim. kr açık lise çıkmış soruları soru bankasına çalıştım, 28 kredi topladım. Arkadaşım açık lise dershanesine, kampüs dershanesine gitti. o da geçen yıla göre kredilerini ocak sınavlarında artırdı 26 kredi aldı. Önce çalışmaya karar vermek ve çalışmak lazım, dershane sonra geliyor.
Adem Antalya  30.04.2014 12:06:04

Açık lise dershaneleri ne olac  /   5

Açık lise dershaneleri ne olack, dershanelerin kapanacağı söyleniyor, aciklise dershaneleri de kapanacak mı? Memleketin hali ne, bizi kimse düşünmüyor mu? Dershane olmasa ben okula gidememişim zaten ne yapacağım, nereden yardım alacağım, dersleri nerede göreceğim? Bakanlık bunu da düşünüyor mu?
Subject *  
Email *  
Nick Name * Rate    
 Confirm Image  Refresh
 
Add Comment

Açık Öğretim Lisesi (AÖL)

AÖL İşlemleri

Açık Lise.Biz - AOL Açık Öğretim Lisesi - Açık Lise Dershanesi - Açık Lise Taban - KR Açık Lise Soru Bankaları - KR Açık Lise Fasikülleri - KR Açık Lise Kitapları

 

KR Açık Lise: www.aciklise-dershanesi.com  A. Tanrıkulu tarafından programlanmıştır.

 

Açık Lise Öğrencileri,

Artık genel liselerin müfredatına, dönemlerine ve sınav takvimine göre (yıllık dersler ve yılda bir kaç yazılı sınava dayalı) eğitim yapan dershanelere mecbur değilsiniz. Açık lisenin her yıl üç dönemden ve her dönemde farklı dersler almanıza ve bu yolla 2.5 yılda mezun olmanıza imkan veren açık lise programına uygun bir program sunan bir dershane var: Açık Lise Dersanesi

 Ankara Açık Lise Dersanesi,

Ankaralı açık lise öğrencileri için, açık lise dersleri dershanesi açıldı. Tek işi Açık Lise olan dersane, KR Açık lise dersanesi kayıtlarına devam ediyor. Ankara aöl dersanesi Açık Lise Dershanesi 15 Eylül 2011 tarihinde derslerine Matematik ve Geometri ile başlıyacak. Açık liseye özel dersane için geç kalmayın, kontenjanımız sınırlıdır. Akademi

Kızılay / Ankara tıklayınız.

 

Aol.meb.gov.tr adresinde öğrenci girişi yaparak aol meb gov tr sisteme kayıtlı aöl ve maöl, açık öğretim lisesi ve mesleki açıköğretim lisesi öğrencilerinin yapabileceği açık lise ders seçimiaçık lise kolay mezun olma ve doğru ders seçimi için, aol yeni kayıt, açık lise kayıt yenileme, aöl sınav yeri öğrenme, açık lise sınav giriş belgesi çıkartma, açıköğretim lisesi öğrenci bilgileri değiştirme, aol kayıt yenileme tarihlerini öğrenme, açık lise yeni kayıt tarihlerini görme, açık öğretim lisesi sınav tarihlerini ve zamanlarını öğrenme, açık öğretim lisesi (aol) ve mesleki açıköğretim lisesi (maöl) iş takvimini inceleme, açık lise batı avrupa programı iş takvimini ve sınav tarihlerini öğrenme gibi konularda bütün bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.