KR  Açık Öğretim Lisesi 1. ve 2. Dönem Ortak Dersler Çözümlü Soru Bankaları ve Açık Öğretim Lisesi'nin Tek Kitabı çıktı.

 F Puan Hesaplama Motoru

AÖF Puan Hesaplama Motorunu kullanmak için Ara Sınav Notunuzu kutucuğa yazıp "Hesapla" butonuna basmanız yeterlidir. AOF Final veya Bütünleme sınavında geçmek için kaç puan almanız gerektiğini göreceksiniz. Açıköğretim Not Hesaplama motorumuza, net hesaplama fonksiyonunu da ekledik. Almanız gereken puanın hemen altında, sınavda sorulan soru sayısına göre, kaç netle gerekli puanı alabileceğinizi de göreceksiniz. Ayrıca aöf not sistemi, aof not çizelgesi, aöf not hesaplama programı için bu sayfa doğru sayfa.

Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim ÜNİVERSİTELER ve BÖLÜMLER: Hangi bölümler var, bölümlerin taban puanları ve kontenjan sınırları kaçtır? vb. sorularınızın 2011 verilerine göre cevapları için tıklayınız.

 

Açıköğretim (AÖF) Not Hesaplama Modülü

Aşağıdaki modülde ara sınavda aldığınız puanı girerek, o dersten geçmeniz için Final veya Bütünleme Sınavından kaç puan almanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Bu puanı almak için final veya bütünleme sınavında kaç doğru soru yapmanız gerektiğini de, sınavdaki soru sayısına göre görebilirsiniz.

 

Açıköğretim Fakültesi Not Hesaplama Modülü

 

AÖF Not HesaplamaAçıköğretim Geçme Notu Hesaplama

Excel

AÖFNot Hesaplama
Ara sınav
(vize) notunuzu girin:
Final sınavında
almanız gereken not:
Yukarıdaki puanı almak için kaç doğru yapmanız gerekiyor?Gerekli olan doğru sayısı
26 soruluk sınavda yapmanız gereken soru sayısı:
30 soruluk sınavda yapmanız gereken soru sayısı:
36 soruluk sınavda yapmanız gereken soru sayısı:

         

AÖF Not HesaplamaAçıköğretim Geçme Notu Hesaplama Paylaş

Yorumlar

Putri  15.12.2013 01:22:53

aof geçme notu hesaplama  /   5

Arkadaşlar aöf geçme notu hesaplamada bu site en iyisi. Açık öğretim fakültesi sınav sistemi değiştikten sonra çoğu sitenin aöf puan hesaplaması iflas etti. bu sitenin adminini tebrik ediyorum, herkese tavsiye ediyorum.
Subject *  
Email *  
Nick Name * Rate    
 Confirm Image  Refresh
 
Add Comment

Açık Lise.Biz - AOL Açık Öğretim Lisesi - Açık Lise Dershanesi - Açık Lise Taban - KR Açık Lise Soru Bankaları - KR Açık Lise Fasikülleri - KR Açık Lise Kitapları

 

KR Açık Lise: www.aciklise-dershanesi.com  A. Tanrıkulu tarafından programlanmıştır.

 

Açık Lise Öğrencileri,

Artık genel liselerin müfredatına, dönemlerine ve sınav takvimine göre (yıllık dersler ve yılda bir kaç yazılı sınava dayalı) eğitim yapan dershanelere mecbur değilsiniz. Açık lisenin her yıl üç dönemden ve her dönemde farklı dersler almanıza ve bu yolla 2.5 yılda mezun olmanıza imkan veren açık lise programına uygun bir program sunan bir dershane var: Açık Lise Dersanesi

 Ankara Açık Lise Dersanesi,

Ankaralı açık lise öğrencileri için, açık lise dersleri dershanesi açıldı. Tek işi Açık Lise olan dersane, KR Açık lise dersanesi kayıtlarına devam ediyor. Ankara aöl dersanesi Açık Lise Dershanesi 15 Eylül 2011 tarihinde derslerine Matematik ve Geometri ile başlıyacak. Açık liseye özel dersane için geç kalmayın, kontenjanımız sınırlıdır. Akademi

Kızılay / Ankara tıklayınız.

 

Aol.meb.gov.tr adresinde öğrenci girişi yaparak aol meb gov tr sisteme kayıtlı aöl ve maöl, açık öğretim lisesi ve mesleki açıköğretim lisesi öğrencilerinin yapabileceği açık lise ders seçimiaçık lise kolay mezun olma ve doğru ders seçimi için, aol yeni kayıt, açık lise kayıt yenileme, aöl sınav yeri öğrenme, açık lise sınav giriş belgesi çıkartma, açıköğretim lisesi öğrenci bilgileri değiştirme, aol kayıt yenileme tarihlerini öğrenme, açık lise yeni kayıt tarihlerini görme, açık öğretim lisesi sınav tarihlerini ve zamanlarını öğrenme, açık öğretim lisesi (aol) ve mesleki açıköğretim lisesi (maöl) iş takvimini inceleme, açık lise batı avrupa programı iş takvimini ve sınav tarihlerini öğrenme gibi konularda bütün bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.