F Puan Hesaplama Motoru

AÖF Puan Hesaplama Motorunu kullanmak için Ara Sınav Notunuzu kutucuğa yazıp "Hesapla" butonuna basmanız yeterlidir. AOF Final veya Bütünleme sınavında geçmek için kaç puan almanız gerektiğini göreceksiniz. Açıköğretim Not Hesaplama motorumuza, net hesaplama fonksiyonunu da ekledik. Almanız gereken puanın hemen altında, sınavda sorulan soru sayısına göre, kaç netle gerekli puanı alabileceğinizi de göreceksiniz. Ayrıca aöf not sistemi, aof not çizelgesi, aöf not hesaplama programı için bu sayfa doğru sayfa.

Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim ÜNİVERSİTELER ve BÖLÜMLER: Hangi bölümler var, bölümlerin taban puanları ve kontenjan sınırları kaçtır? vb. sorularınızın 2011 verilerine göre cevapları için tıklayınız.

 

Açıköğretim (AÖF) Not Hesaplama Modülü

Aşağıdaki modülde ara sınavda aldığınız puanı girerek, o dersten geçmeniz için Final veya Bütünleme Sınavından kaç puan almanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Bu puanı almak için final veya bütünleme sınavında kaç doğru soru yapmanız gerektiğini de, sınavdaki soru sayısına göre görebilirsiniz.

 

Açıköğretim Fakültesi Not Hesaplama Modülü

 

AÖF Puan Hesaplama

AÖFNot Hesaplama
Ara sınav
(vize) notunuzu girin:
Final sınavında
almanız gereken not:
Yukarıdaki puanı almak için kaç doğru yapmanız gerekiyor?Gerekli olan doğru sayısı
26 soruluk sınavda yapmanız gereken soru sayısı:
30 soruluk sınavda yapmanız gereken soru sayısı:
36 soruluk sınavda yapmanız gereken soru sayısı:

         

KR Açık Lise Soru Bankaları 2015 Yeni Baskı "Açık Lise Sınavlarında Kesin Başarı İçin"

AÖF Not Hesaplama - Açıköğretim Geçme Notu Hesaplama

 Paylaş

Yorumlar

Putri  15.12.2013 01:22:53

aof geçme notu hesaplama  /   5

Arkadaşlar aöf geçme notu hesaplamada bu site en iyisi. Açık öğretim fakültesi sınav sistemi değiştikten sonra çoğu sitenin aöf puan hesaplaması iflas etti. bu sitenin adminini tebrik ediyorum, herkese tavsiye ediyorum.
Subject *  
Email *  
Nick Name * Rate    
 Confirm Image  Refresh
 
Add Comment