Açık Öğretim Lisesi

Sipariş ver, tanesi 3,5 Liradan KR Açık Lise Fasikülleri ile AöL'den erken mezun ol!

Açık Öğretim Lisesi'nin tüm ortak derslerini en güncel haliyle tek kitapta topladık, en güncel ve en dolu soru bankası burada, üstelik 32 Lira, bir kere al, mezun olana kadar kullan!

Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğü'nden: 30-31 Mayıs'ta Sınava Gireceğiniz Dersler 2014-2. Dönem

SINAVA GİRECEĞİM DERSLERİ SİSTEMDE NASIL GÖREBİLİRİM ?

30-31 Mayıs 2015 tarihlerin de sınava girecek öğrencilerimizin bir kısmının zamanında ders seçimini yapmamaları nedeniyle dersleri sistem tarafından seçilmiş ve bu bilgi de web sitemizde ve bu sayfadan paylaşılmıştı. Açık Öğretim Lisesi Bilgi Yönetim Sisteminde bazı değişiklikler yapıldığından ,dersleri sistem tarafından seçilen öğrencilerimizden bazıları sınavına gireceği dersleri göremediğini belirtmektedir. Kayıt yenileme bedelini yatırmış bütün öğrencilerimizin dersleri seçilmiş olup ,öğrencilerimiz numara ve şifresi ile sisteme girerek sınava gireceği dönem (2014/2 ) derslerini görebilirler. Sisteme giren öğrencilerimiz (solda üst kısımda) "öğrenci genel bilgiler menüsü " n den DERS BİLGİLERİ (Alınan ) kısmını tıklamaları gerekmektedir. Açılan "ÖĞRENCİ SEÇİLEN DÖNEMDE ALDIĞI DERSLER EKRANI " nın üst sol kısmında bulunan (kırmızı renkli kutucuk içerisindeki yazıların üçüncü sırasında ) "DÖNEM DERSLERİ" de tıklandıktan sonra açılan dönem derslerinden 2014/2 dönemi açarak 2. dönem sınavına gireceğiniz dersleri görebilirsiniz.( Bu bilgi aktif dönemi 2014/2 olan öğrencilerimiz içindir. Kaydını yeniletmemiş donuk-silik öğrencilerimiz sınava giremez ve kendilerine de atanan ders olmaz)

Kaynak: Aol Açık Lise Facebook

 

 

Kimler kayıt yaptırabilir?

Açık Öğretim Lisesi'ne kayıt şartları, evrakları ve işlemleri.

Yeni kayıt işlemleri

Yeni kayıt işlemleri ve tarihleri için başlığa tıklayın.

Kayıt yenileme işlemleri

Kayıt yenilemeyle ilgili açıklamlar için tıklayınız.

Açık Lise Ders Kitapları

Açık Lise kitap içerikleri
Kitap dağıtımı

Açık Lise çıkmış sorular

Açık Lise çıkmış sınav soruları

Açık Lise Sınavları

Kaç sınav ve ne zaman yapılır, kimler girebilir?

Nasıl mezun olurum?

Açık Lise mezuniyet şartları nelerdir?

YGS - LYS 2015

2015 YGS-LYS'ye kimler başvurabilir?

Ders seçimi

Kolay mezun olma için doğru ders seçimi nasıldır?

Açık Lise Dersleri

4 yıllık sistemde Açık Öğretim Lisesi'nde hangi dersler var?

Açık Lise Dilekçe Örnekleri

Çıkma belgesi, diploma, diploma kayıp vb. dilekçeler...

 

 

KR Açık Lise Soru Bankaları 2015 Yeni Baskı "Açık Lise Sınavlarında Kesin Başarı İçin"

Açık Lise Dershanesi İndirimli Ön Kayıt Formu: Tıkla - formu doldur indirim kazan!

ygs  26.08.2014 12:02:39

ygs  /   5

Acık ögretim ögrencisi YGS ye girmesi için ne kadar kredi lazım?
Açık Lise  31.03.2013 22:55:59

Açık lise aol.meb.gov.tr  /   5

Arkadaşlar, açık lise ile ilgili tüm sorularınızın cevapları burada. Ben sıkı bir takipçisiyim. Açık lise www.aol.meb.gov.tr öğrenci girişi ile yapılabilecek bütün işlemlerle ilgili resimli açıklamalar burada var. Haber ve duyurular da. Açık liseli bütün arkadaşlara tavsiye ederim. KR Açık Lise Rehberliğine teşekkür ederim.
Admin  29.08.2013 10:54:02

Açık lise teşekkür  /   5

Açık liseli arkadaşımıza teşekkür ederiz. Arkadaşlar bu yorum bölümü ile ilgili şunu belirtelim. Bu bölümde açık lise ve açık lise ile ilgili haber ve yazılar hakkında siz de görüş ve yorum belirtebilir, değerlendirme yapabilirsiniz. Sorularınızı ise yukarıdaki kırmızı banda tıklayarak "KR Açık Lise Rehberliği İletişim Formu"ndan gönderin. Sorularınızı bir kaç dk ile bir kaç saat arasında cevaplıyoruz.
meraklı  29.10.2013 15:29:12

lise  /   2

merhaba.ben hem açık lise 11.sınıf okuyorum hemde mesleki açık lisede gıda okuyorum.öğrendim ki açık lisede kredi tamamlarsam mezun da olabilirmişim. şimdi ben mesleki açık liseye gitmek istemiyorum. mesleki açık liseyi bırakma şansım var mı??
Aslı  21.05.2014 23:52:36

açık lise sınav giriş yeri  /   5

Açık lise sınav giriş yerleri ne zaman açıklnacak, sınava az bir zaman kaldı, sınav giriş yerimi hala öğrenemedim, sınav giriş belgesi olmadan sınava girilemiyor, ama sınav giriş belgesi hala açıklanmadı. yetkililer uyuyor mu?
Subject *  
Email *  
Nick Name * Rate    
 Confirm Image  Refresh
 
Add Comment