KR Açık Lise Rehberiniz

Açık lise, mebaciklise, www.aol.meb.gov.tr açık lise sınavları, açık lise kayıt yenileme tarihleri, öğrenci girişi, açık lise ders seçimi, aol meb ve meb açık lise konusunda en güncel haber ve bilgiler aciklise-dershanesi.com'da.

KR Açık Öğretim Lisesi Tüm Ortak Dersler Soru Bankası - Yeni Baskı

Açık Lise sınav giriş yeri öğrenme

Açık Lise (AÖL ve MAÖL) sınav yerlerinin açıklandı. Peki sınav giriş yerlerini nasıl öğreneceğiz, aol.meb.gov.tr adresinden sınav giriş yeri belgelerini nasıl göreceğiz ve çıktılarını nasıl alacağız. Aşağıda öğrenci giriş yaparak sistemden sınav giriş yerlerini öğrenme ve belgelerin çıktısını alma işlemini adım adım ve resimli olarak açıkladık.

AÖL Müdürlüğü 3-4 Ocak 2015 tarihlerinde yapılacak 2014-1. dönem sınavları için sınav giriş yerleri açıklaması tarihi ve sınav giriş yeri değiştirme talepleri konusunda açıklama yaptı. Tıklayın!

 

1. Adım: Aol.meb.gov.tr adresinden sisteme öğrenci girişi yapınız: Sonraki adım için resme tıklayın!

Sonraki adım için resme tıklayın!

 

Sisteme giriş tıklayın, açılan sayfadan işleminizi yapacaksınız!

Etiketler: AÖL sınav giriş yeri öğrenme, açık lise sistemden sınav girş belgesi çıkartma, Açıköğretim Lisesi sınav giriş yeri öğrenme, Açık Öğretim Lisesi sınav giriş yeri öğrenme, Aol.meb.gov.tr sınav giriş bölgesi öğrenme, açık lise sınav giriş yeri öğrenme, aöl sınav giriş belgesi çıktısı nasıl alınır?

 

Yorumlar

çagrı açık lise  23.05.2014 00:36:24

www.aol.meb.gov.tr sorun var  /   5

sitede sorun var açılmıyo diyen arkadaşlar, özellikle son güne kadar sınav giriş belgesini çıkartmayan, yarın sınava gırecegım sınav GIRIS BELGEM YOK YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ diyen arkadaşlar, 1) Lütfen sınav giriş belgesinin açıklandığı ilk gün www.aol.meb.gov.tr hemen açılmazsa telaş etmeyin, yoğunluktandır. Bir kaç saat sonra deneyin. 2) Sınav giriş belgesinin çıktısını son güne bırakmadan alın, n'olur-n'olmaz.
yağmur  30.05.2014 21:55:16

sorun  /   5

Bana yardımcı olun lütfen
Adem  30.05.2014 21:54:43

Yağmur açık lise ile ilgili mi  /   5

Yağmur bana yardım edin demişsin de, ne yardımı istiyorsun onu yazmamışsın? Bu sayfada açık lise sınav giriş yeri öğrenme ilgili bilgi var. http://www.aol.meb.gov.tr/yardim/sinav_giris_belgesi_ciktisi_alma
Açık Lise Sınav  20.05.2014 22:42:10

www.aol.meb.gov.tr sınav giriş  /   5

Arkadaşlar açık lise sınav giriş yerlerinin açıklandığı günlerde www.aol.meg.gov.tr öğrenci girişinde yoğunluktan kaynaklanan geçici sorunlar olabiliyor. Bir kaç aralıkla denemeye devam ederseniz iyi olur.
Incomparable  14.08.2014 15:36:34

aol.meb sınav giriş yeri nasıl  /   5

Açık lise sınav giriş yerleri ne zaman açıklanacak, aöl sınav giriş belgesini çıkartmak için www.aol.meb.gov.tr den öğrenci girişi yaptım. Hola sınav giriş yerleri açıklanmadı mı, ben mi göremiyom?
Subject *  
Email *  
Nick Name * Rate    
 Confirm Image  Refresh
 
Add Comment

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ana Sayfa

|

YGS - LYS

|

Açık Lise İş Takvimi

|

SBS

|

AOF

|

KPSS

 

                   

Açık Lise Kursu

|

Açık Lise Kitapları

|

Açık Tercih.Com

|

DGS

|

ALES

|

iletisim

 

 

 

 

Açık Lise.Biz - AOL Açık Öğretim Lisesi - Açık Lise Dershanesi - KR Açık Lise Soru Bankaları - KR Açık Lise Fasikülleri - KR Açık Lise Kitapları

 

KR Açık Lise: www.aciklise-dershanesi.com  A. Tanrıkulu tarafından programlanmıştır.

 

Açık Lise Öğrencileri,

Artık genel liselerin müfredatına, dönemlerine ve sınav takvimine göre (yıllık dersler ve yılda bir kaç yazılı sınava dayalı) eğitim yapan dershanelere mecbur değilsiniz. Açık lisenin her yıl üç dönemden ve her dönemde farklı dersler almanıza ve bu yolla 2.5 yılda mezun olmanıza imkan veren açık lise programına uygun bir program sunan bir dershane var: Açık Lise Dersanesi

 Ankara Açık Lise Dersanesi,

Ankaralı açık lise öğrencileri için, açık lise dersleri dershanesi açıldı. Tek işi Açık Lise olan dersane, KR Açık lise dersanesi kayıtlarına devam ediyor. Ankara aöl dersanesi Açık Lise Dershanesi 15 Eylül 2011 tarihinde derslerine Matematik ve Geometri ile başlıyacak. Açık liseye özel dersane için geç kalmayın, kontenjanımız sınırlıdır. Akademi

Kızılay / Ankara tıklayınız.

 

Aol.meb.gov.tr adresinde öğrenci girişi yaparak aol meb gov tr sisteme kayıtlı aöl ve maöl, açık öğretim lisesi ve mesleki açıköğretim lisesi öğrencilerinin yapabileceği açık lise ders seçimiaçık lise kolay mezun olma ve doğru ders seçimi için, aol yeni kayıt, açık lise kayıt yenileme, aöl sınav yeri öğrenme, açık lise sınav giriş belgesi çıkartma, açıköğretim lisesi öğrenci bilgileri değiştirme, aol kayıt yenileme tarihlerini öğrenme, açık lise yeni kayıt tarihlerini görme, açık öğretim lisesi sınav tarihlerini ve zamanlarını öğrenme, açık öğretim lisesi (aol) ve mesleki açıköğretim lisesi (maöl) iş takvimini inceleme, açık lise batı avrupa programı iş takvimini ve sınav tarihlerini öğrenme gibi konularda bütün bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.