Alan Yok 2 Uygulaması gelecek yıla ertelendi, ders seçimleri otomatik yapıldı.

yorumsuz
1.885

AÖL – MEB duyarsız kalmadı, eski Açık Lise öğrencilerinin yine Alan Yok’tan mezun olmaları için bu öğretim yılında bir fırsat daha verildi. Geçen yıllarda Açık Liseye kayıt olanlar için Alan Yok 2 Uygulaması gelecek yıla ertelendi, ders seçimleri otomatik yapıldı.


Açık Lise öğrencileri aynı duyarlılığı 2017/1. Dönem sınavlarının  Ocak 2018’e ertelenmesinde de bekliyor!


Sayın öğrencilerimiz,

Hayat Boyu Genel Müdürlüğünün 03.11.2017 Tarih ve e.18438720 Sayılı Oluru kapsamında, 2016-3 Dönemi ve önceki dönemlerde alan bilgisi “ALAN YOK” durumunda olan öğrencilerimizin alan bilgisi 2017-1 Dönemi dâhil olmak üzere 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı sonuna kadar “ALAN YOK” olarak kalacaktır.

Bu durumdaki öğrencilerimizin 2017-1 Dönemi ders seçimleri tekrardan sistem tarafından otomatik seçilecektir. Öğrencilerimiz 2017-1 Dönemi derslerini öğrenci sayfalarından kontrol edebilirler.

Siz değerli öğrencilerimize saygıyla duyurulur.

aol.meb.gov.tr

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Önemli not: Arkadaşlar Biyoloji ve bir çok ders kitabı ve konuları ciddi ölçüde değişti, bu nedenle testleri çözemeden önce, örneğin Biyoloji 4 çalışacaksanız Biyoloji 4 ders kitabına mutlaka bakın. Örneğin Biyoloji 4 testlerindeki konular Biyoloji 3 ders kitabına alınmış durumda. Bu nedenle testlerden önce ve mutlaka ders kitabına bakın! Amacımız size yardımcı olmak, yanıltmak değil.)

Açık Lise Yazı ve Haberler

Admin'in Notu: Arkadaşlar. çözdüğünüz testlerle ilgili yorum yazarak bize çalışmamızda yol gösterin. Hangi dersten test eklenmesini istediğinizi, hangi testleri çözdüğünüzü kendi adınız veya nickname'inizle yorum yazarak belirtirseniz sevinirim.

Doğru soru sormak, doğru cevaplara ulaşmanın ilk koşuludur. Yorum yazın, soru sorun, cevaplayalım.


Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 7 Kasım 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın