Açık Lise Sınav Sonuçları 2013

31 Mayıs-1 Haziran 2014'te yapılan Açık Lise 2013-2014 2. Dönem Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi (MAÖL) öğrencilerinin 19-20 Ocak 2013 günleri girdiği 2013 1. dönem açık lise sınav sonuçları AÖL iş takvimi ve MAÖL iş takviminde açıklandığı gibi 3 Mart 2013 Pazar günü açıklandı. 11-12 Mayıs 2013 günleri yapılan Açık Lise 2. dönem sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını görmek için tıklayın!

 

Açık Lise öğrencilerinin merakla bekledikleri açık lise sınav sonuçları ne zaman açıklanıyor? Açık Lise 1. dönem sınav sonuçları 3 Mart 2013 Pazar günü açıklanacak.

Sınav sonucunuzu öğrenmek için www.aol.meb.gov.tr öğrenci girişi yapmalısınız.

Aol.meb.gov.tr'ye öğrenci girişi yapmak için öğrenci numaranız ve şifreniz gerekiyor. Şifremi unuttum, ne yapmalıyım? diyenler en yakın Halk Eğitim Merkezine başvurarak yeniden şifre çıkartabilirler.

Yeni kayıt yaptıranlar için ders seçimleri ve kayıtlı açık lise öğrencileri için kayıt yenileme işlemleri tarihi de açık lise sınav sonuçlarının açıklanmasını izleyen günden, yani 4 Mart'tan itibaren başlıyor. Kayıt yenileme tarihleri 4-15 Mart 2013 arası.

Etiketler: Açık lise sınav sonuçları, Aol sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?, açık lise aol sınav sonuçları

 

 

KR Açık Lise Soru Bankaları 2015 Yeni Baskı "Açık Lise Sınavlarında Kesin Başarı İçin"

Açık Lise Dershanesi İndirimli Ön Kayıt Formu: Tıkla - formu doldur indirim kazan!

 

 

Feodor  23.07.2013 12:40:22

ccYQgNMCwTpn  /   1

siz iyi gfczel anlatıyosunuzda benim ayrıntılı bi objective c e7alışmam gerek kısa zadmnaa ben bulamadım ama bildiğiniz tfcrke7e e7eviri bi kitap varmı acaba alsamda e7alışsam VA:F [1.9.14_1148]please wait...VA:F [1.9.14_1148](from 1 vote)
Subject *  
Email *  
Nick Name * Rate    
 Confirm Image  Refresh
 
Add Comment

Açık Öğretim Lisesi (AÖL)

AÖL İşlemleri

Açık Lise.Biz - AOL Açık Öğretim Lisesi - Açık Lise Dershanesi - Açık Lise Taban - KR Açık Lise Soru Bankaları - KR Açık Lise Fasikülleri - KR Açık Lise Kitapları

 

KR Açık Lise: www.aciklise-dershanesi.com  A. Tanrıkulu tarafından programlanmıştır.

 

Açık Lise Öğrencileri,

Artık genel liselerin müfredatına, dönemlerine ve sınav takvimine göre (yıllık dersler ve yılda bir kaç yazılı sınava dayalı) eğitim yapan dershanelere mecbur değilsiniz. Açık lisenin her yıl üç dönemden ve her dönemde farklı dersler almanıza ve bu yolla 2.5 yılda mezun olmanıza imkan veren açık lise programına uygun bir program sunan bir dershane var: Açık Lise Dersanesi

 Ankara Açık Lise Dersanesi,

Ankaralı açık lise öğrencileri için, açık lise dersleri dershanesi açıldı. Tek işi Açık Lise olan dersane, KR Açık lise dersanesi kayıtlarına devam ediyor. Ankara aöl dersanesi Açık Lise Dershanesi 15 Eylül 2011 tarihinde derslerine Matematik ve Geometri ile başlıyacak. Açık liseye özel dersane için geç kalmayın, kontenjanımız sınırlıdır. Akademi

Kızılay / Ankara tıklayınız.

 

Aol.meb.gov.tr adresinde öğrenci girişi yaparak aol meb gov tr sisteme kayıtlı aöl ve maöl, açık öğretim lisesi ve mesleki açıköğretim lisesi öğrencilerinin yapabileceği açık lise ders seçimiaçık lise kolay mezun olma ve doğru ders seçimi için, aol yeni kayıt, açık lise kayıt yenileme, aöl sınav yeri öğrenme, açık lise sınav giriş belgesi çıkartma, açıköğretim lisesi öğrenci bilgileri değiştirme, aol kayıt yenileme tarihlerini öğrenme, açık lise yeni kayıt tarihlerini görme, açık öğretim lisesi sınav tarihlerini ve zamanlarını öğrenme, açık öğretim lisesi (aol) ve mesleki açıköğretim lisesi (maöl) iş takvimini inceleme, açık lise batı avrupa programı iş takvimini ve sınav tarihlerini öğrenme gibi konularda bütün bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.