Açık Öğretim Lisesi BAP Ders Seçimi İşlemleri Başladı

Açık Öğretim Lisesi BAP Ders Seçimi İşlemleri Başladı, Son Gün 23 Şubat 2015

Açık Öğretim Lisesi BAP Ders Seçimi İşlemleri Başladı. Açık Lise yeni kayıt ve/veya kayıt yenileme işlemlerini yaptıran öğrenciler açık lise sistemden ders seçiminin başlamasını merakla beklerken, Batı Avrupa Programı öğrencileri için ders seçme işlemleri başladı, ders seçimi için son gün 23 Şubat 2015.

Açık Öğretim Lisesi yeni kayıt ve kayıt yenileme işlemleri devam ediyor. Ancak öte yandan yeni kayıtların başladığı 3 Şubat 2015 ve kayıt yenilemelerin başladığı 16 Şubat 2015 izleyen ilk günlerde kayıt işlemlerini yaptıran öğrenciler merakla açık lise ders seçiminin başlayacağı tarihi bekliyorlar. BAP (Batı Avrupa Programı) öğrencileri için ders seçimi başladı. Aöl, www.aol.meb.gov.tr adresinden yayınladığı duyuru ile Açık Öğretim Lisesi BAP için ders seçiminin 17 Şubat 2015 saat 10.00 itibariyle başladığını ve ders seçimi için son günün 23 Şubat 2015 olduğunu açıkladı.

Açık Öğretim Lisesi BAP Ders Seçimi Duyurusu aşağıda.

Türkiye’deki Açık Öğretim Lisesi öğrencileri için ders seçiminin ne zaman başlayacağı ve ders seçiminin nasıl yapılacağı konusunda bilgi için aşağıdaki bağlantılara tıklayın.

Açık Lise Sistemden Ders Seçme İşlemi Ne Zaman Başlayacak 2014-2015 2. Dönem?

Açık Lise Sistemden Ders Seçme İşlemi

Açık Lise Sistem Ders Seçimi Nasıl Yapılır – Videolu Anlatım

BATI AVRUPA PROGRAMI ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE

II.Dönem ders seçme işlemleri 17.02.2015 10:00 tarihi ile 23.02.2015 17:00 tarihleri arasında yapılacaktır. Öğrencilerimizin sistemden derslerini seçmeleri ve ders seçimi yaparken öncelikle ORTAK (ZORUNLU) derslerini seçmeye özen göstermelerini rica eder başarılar dilleriz.

Ders seçimi yapmak için tıklayınız.

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Kaynak: www.aol.meb.gov.tr

Açık öğretim lisesi BAP ders seçimi işlemleri başladı, ders seçimi son gün 23 Şubat 2015, açık lise ders seçimi başladı, son gün ne zaman

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Mobil Uygulamamızı İNDİRİN!

Açık Lise Yazı ve Haberler


Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Şubat 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın