Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 8 Online Test 3

9 yorum
3.392
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Online Testleri Ana Sayfası

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 8 Online Test 3

AÖL Online Testleri:

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 8 Online Test 3

Açık Lise Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 8 Testi (Ocak 2017) by Ferit

Açık Lise Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 8 Testi (Ocak 2017
Başla
Tebrikler - Açık Lise Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 8 Testi (Ocak 2017) by Ferit adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
1112131415
1617181920
Son
Geri dön

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 8 Online Test 1

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 8 Online Test 2

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 8 Online Test 3

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Online Testleri Ana Sayfası

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

8-9 Aralık 2018 sınav soruları ile ilgili duygu, düşünce, yorum ve katkılarınızı aşağıya yorum olarak yazıp paylaşabilirsiniz.

Açık Lise Yazı ve Haberler

Admin'in Notu: Arkadaşlar. çözdüğünüz testlerle ilgili yorum yazarak bize çalışmamızda yol gösterin. Hangi dersten test eklenmesini istediğinizi, hangi testleri çözdüğünüzü kendi adınız veya nickname'inizle yorum yazarak belirtirseniz sevinirim.

Doğru soru sormak, doğru cevaplara ulaşmanın ilk koşuludur. Yorum yazın, soru sorun, cevaplayalım.


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 24 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 8 Online Test 3 (9 Yorum)

  1. merhaba ben açıkögretim lisesinde okuyorum. izmir balçovada ikamet ediyorum. kayıt yenilemeyi yaklaşık 2.5 hafta önce yaptım,dün aklıma birşey takıldı açıkögretim sistemimde dönem bilgilerime baktığım zaman normalde kayıt kurum adı balçova halk eğitim yazması gerekirken; ‘BAKANLIK / MERKEZE BAĞLI TAŞRA Açık Öğretim Lisesi (808388)’ diye bir şey yazıyor.Sizce bu normal midir? (7 eylül 2017 de ilk kayıt olduğum zaman kayıt kurum adı balçova halk eğitim merkezi yazıyor).

    • Bu defa ilk kayıt değil, kayıt yenileme yaptırdığın ve sadece bankaya para yatırdığın için olabilir. Önemli olan kayıt yeri değil, sınav merkezindir. Sınav merkezin İzmir yerine Ankara değilse sorun yoktur.

  2. Merhabalar. Açık öğretim lisesine bu dönemin başında geçiş yaptım ve geçiş yaptıgığım zaman kredim zaten 198 idi. Zorunlu 5 ders verildi bunları geçtim ve şu an 209 kredim var. Fakat mezun olabilmem için son sınıf yani “8 inci” dersleri de vermem gerekiyormuş. Dil anlatımdan muaf olmamak şartı ile edebiyat gibi bir dersten geçemezsem tekrardan sınava girmem gerekir mi? yoksa o dersin kredisini saymayıp o dersi yok sayma gibi bir şans var mı

    • Ortak dersleri geçerseniz mezun olursunuz. Geçemezseniz 2 defa daha sınava girmek zorundasınız. Toplamda 3 kere sınava girip geçemezseniz muaf olarak (Dil ve Anlatım 8 hariç) yine mezun olabilirsiniz. (Dil ve Anlatımdan muaf olunamaz, geçmeniz şart)
      Bu işi uzatmadan bitirmenin yolu o ortak dersleri bu dönem geçerek mezun olmak.