1-2 Temmuz 2017 Açık Lise Sınav sonuçları açıklandı

2 yorum
192

1-2 Temmuz 2017 tarihinde yapılan Açık Lise 2016/3. dönem Sınav sonuçları açıklandı. Ancak AÖL Müdürlüğü açık lise öğrencilerinin merakla beklediği Ek sınav konusunda hiçbir açıklama yapmadı. Özellikle 2017 ÖSYS tercihi yapan ve bir kaç kredi eksiği nedeniyle mezun olamayan ve üniversite kayıtlarını bekleyen açık liseliler geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da ek sınav yapılıp yapılmayacağını, yapılacaksa sınav ve kayıt tarihlerinin bir an önce açıklanmasını bekliyorlar…

Sınav sonuçlarını görmek için tıklayınız.

2016-3 Dönem uzaktan eğitim ile okutulan derslerin sınav sonuçları açıklanmıştır. Mezuniyet incelemesinde gözüken öğrencilerin halk eğitimi merkezlerinde  bulunan evrakları taranıp sisteme atılmış ise en kısa zamanda bu öğrencilerin nihai mezuniyeti yapılacaktır.

Mezun olan öğrencilerimiz ihtiyaç duymaları halinde kayıt yaptırdıkları halk eğitimi merkezlerinden geçici mezuniyet belgelerini alabilirler. Mezun olan öğrencilerin diplomaları 2 ay içerisinde düzenlenip Koordinatör Halk Eğitimi merkezlerine gönderilecektir. Diploma takip kısmından diplomanızın nereye gideceğini görebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Son Yazı ve Testler

Güncel Yazı ve Haberler


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 1 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın


1-2 Temmuz 2017 Açık Lise Sınav sonuçları açıklandı (2 Yorum)

  1. Dil anlatim dersinden kaldım sadece.Ve kalan zorunlu ders sayısı 1 diyor.tum derslerin sınavlarına tekrar mı gireceğim yoksa mezun olana kadar sadece dil anlatım sınavlarına mı gireceğim Sadece.dil anlatım sınavını verince mezun ederler mı.

Yandex.Metrica