1-2 Temmuz 2017 Açık Lise Sınav sonuçları açıklandı

yorumsuz
2.164

1-2 Temmuz 2017 tarihinde yapılan Açık Lise 2016/3. dönem Sınav sonuçları açıklandı. Ancak AÖL Müdürlüğü açık lise öğrencilerinin merakla beklediği Ek sınav konusunda hiçbir açıklama yapmadı. Özellikle 2017 ÖSYS tercihi yapan ve bir kaç kredi eksiği nedeniyle mezun olamayan ve üniversite kayıtlarını bekleyen açık liseliler geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da ek sınav yapılıp yapılmayacağını, yapılacaksa sınav ve kayıt tarihlerinin bir an önce açıklanmasını bekliyorlar…

Sınav sonuçlarını görmek için tıklayınız.

2016-3 Dönem uzaktan eğitim ile okutulan derslerin sınav sonuçları açıklanmıştır. Mezuniyet incelemesinde gözüken öğrencilerin halk eğitimi merkezlerinde  bulunan evrakları taranıp sisteme atılmış ise en kısa zamanda bu öğrencilerin nihai mezuniyeti yapılacaktır.

Mezun olan öğrencilerimiz ihtiyaç duymaları halinde kayıt yaptırdıkları halk eğitimi merkezlerinden geçici mezuniyet belgelerini alabilirler. Mezun olan öğrencilerin diplomaları 2 ay içerisinde düzenlenip Koordinatör Halk Eğitimi merkezlerine gönderilecektir. Diploma takip kısmından diplomanızın nereye gideceğini görebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Açık Lise Yazı ve Haberler

Admin'in Notu: Arkadaşlar. çözdüğünüz testlerle ilgili yorum yazarak bize çalışmamızda yol gösterin. Hangi dersten test eklenmesini istediğinizi, hangi testleri çözdüğünüzü kendi adınız veya nickname'inizle yorum yazarak belirtirseniz sevinirim.

Doğru soru sormak, doğru cevaplara ulaşmanın ilk koşuludur. Yorum yazın, soru sorun, cevaplayalım.


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 1 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın