2018 YKS’ye girecek Açık Liseli adaylar için ÖSYM Sistemine Açık Lise ilk kayıt tarihinin eklenmesi

yorumsuz
327

2018 YKS’ye girecek Açık Liseli adaylar için ÖSYM Sistemine Açık Lise ilk kayıt tarihinin eklenmesi

AÖL Müdürlüğü yayınladığı duyuru ile 2018 YKS’ye girecek Açık Liseli adaylar için ÖSYM Sistemine Açık Lise ilk kayıt tarihinin nasıl ekleneceğini açıkladı:

AÇIK LİSE İLK KAYIT TARİHİNİN ÖSYM SİSTEMİNE EKLENMESİ:

Sayın öğrencimiz:

Açık Öğretim Lisesi ilk kayıt tarihinin ÖSYM sistemine eklenmesi işlemi ile ilgili olarak, ÖSYM aday işlemlerinden kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaptıktan sonra sırasıyla;

  • profilim” menüsü,
  • “eğitim bilgilerim” butonu,

  • “eğitim bilgilerimi e-Okul/YÖKSİS’ten güncelle” butonu tıklanarak eğitim bilgilerinizin güncellenmesini sağlanmış olacaksınız.

Bu işlemlere rağmen konu ile ilgili sorunu çözülmeyen öğrencilerimiz ise başvuru merkezinden ÖSYM çağrı merkezini aradıkları takdirde kendilerine yardımcı olunacaktır.

Bilgilerinize sunulur. – 02.03.2018-AÖL

Kaynak: www.aol.meb.gov.tr

Yıllara göre öğrenci numara aralığı ve ilk kayıt tarihleri için buraya tıklayın!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

8-9 Aralık 2018 sınav soruları ile ilgili duygu, düşünce, yorum ve katkılarınızı aşağıya yorum olarak yazıp paylaşabilirsiniz.

Açık Lise Yazı ve Haberler

Admin'in Notu: Arkadaşlar. çözdüğünüz testlerle ilgili yorum yazarak bize çalışmamızda yol gösterin. Hangi dersten test eklenmesini istediğinizi, hangi testleri çözdüğünüzü kendi adınız veya nickname'inizle yorum yazarak belirtirseniz sevinirim.

Doğru soru sormak, doğru cevaplara ulaşmanın ilk koşuludur. Yorum yazın, soru sorun, cevaplayalım.Eklenme Tarihi: 3 Mart 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın