3. Dönem Kayıt Yenileme Tarihi ile ilgili duyuru

AÖL’den 3. Dönem Kayıt Yenileme Tarihi ile ilgili duyuru var. Kayıt Yenileme işlemleri 2. dönem sınav sonuçları açıklandığında başlayacak.

Açık Öğretim Lisesinin merkezi sistem ile yapılan sınavlarının organizasyonu ve değerlendirilmesi Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılmaktadır. Açık Öğretim Liselerinin 2017-2018 eğitim öğretim yılı II. dönem sınavının sonuçlarının Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğüne teslim edilmesinden sonra 2017-2018 eğitim öğretim yılı III. dönem kayıt yenileme iş ve işlemleri başlatılacaktır.

Açık Lise 2017-2018 İş Takvimi Güncellendi! 3. Dönem Kayıt Yenileme ve Sınav Tarihleri Açıklandı!

Açık Lise 2017-2018 İş Takvimi Güncellendi! 3. Dönem Kayıt Yenileme ve Sınav Tarihleri Açıklandı!


 

2017-2018 eğitim öğretim yılı III. dönem kayıt yenileme tarihi belirlendikten sonra http://aol.meb.gov.tr internet adresinden öğrencilerimize duyurulacaktır.
 
Kaynak: Aol.meb.gov.tr

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Mobil Uygulamamızı İNDİRİN!

Açık Lise Yazı ve Haberler

Doğru soru sormak, doğru cevaplara ulaşmanın ilk koşuludur. Yorum yazın, soru sorun, cevaplayalım.


Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 27 Nisan 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


3. Dönem Kayıt Yenileme Tarihi ile ilgili duyuru (1 Yorum)

  1. Açık Lise topu Ölçme Değerlendirme Genel Müdürlüğüne atmış, ölçme değerlendirme genel müdürlüğü de topu başkasına atarsa biz daha çok bekleriz. Açık lise sınavlarını değerlendirmek bu kadar zor mu? Neden sınav sonuçları açıklanıp kayıt yenileme başlatılmıyor? Zatean sınav 31 Mart’a ertelendikten sonra bi de telafi sınavı çıkartıldı başımıza. Şimdi de sınav sonuçları ne zaman açıklanacak diye bekleyip dur. Ne zaman kayıt yenileme yaptırıp ne zaman 3. dönem sınavına çalışacağız?