7-8 Aralık 2019 1. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, 2. dönem kayıtları ne zaman başlayacak?

7-8 Aralık 2019 1. dönem sınavları bitti, şimdi sırada ne var? Açık Lise sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 2019 2020 – 2. Dönem Kayıt Yenilemeler ve yeni kayıtlar ne zaman başlayacak?

7-8 Aralık 2019 1. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, 2. dönem kayıtları ne zaman başlayacak? Tüm gelişmeler AçıkTercih.Com ile gününde cebinizde:7-8 Aralık 2019 1. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, 2. dönem kayıtları ne zaman başlayacak?

Arkadaşlar derin sezgilerimiz ve tecrübelerimiz sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihi bize bildirdi, biz de sizin için yazıyoruz:

Açık Lise 7-8 Aralık 2019 1. dönem sınav sonuçları en geç 24 Aralık 2019 günü itibariyle sisteme yüklenecek, son kontroller yapıldıktan sonra 25 Aralık 2019 günü aol.meb.gov.tr adresinden sınav sonuçları açıklaması yayınlanacak. (Sınav sonuçları sisteme yüklendiğinde haberini uygulama üzeriden cebinize atacağız.)

Mezun olanlara, mezun olmak için gün sayanlara hayırlı olsun.

Peki mezun olmayanlar ne yapacak?

Mezun olamayan ve devam edecek olan açık liseli arkadaşlarımız için 2019-2020 2. Dönem Kayıt Yenileme Tarihleri ise 6 Ocak 2020 itibariyle başlayacak olan kayıt yenileme işlemlerini Ocak ayı sonuna (son gün 31 Ocak 2020) kadar yaptırmak zorunda. Aynı tarih aralığında Açık Liseye ilk defa kayıt yaptıracak ve geçiş yapacak arkadaşlarımızın da kayıt işlemlerini tamamlaması gerekiyor.

Telaşa paniğe gerek yok: AçıkTercih.Com Mobil Uygulaması var.

Mobil Uygulamamızı İNDİRİN!

Açık Lise hem çıkmış sınav sorularını çözün, hem de kayıt yenileme ve sınav tarihleri gibi tüm önemli tarihleri günü geldikçe hatırlatalım!Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Mobil Uygulamamızı İNDİRİN!

Açık Lise Yazı ve Haberler

Doğru soru sormak, doğru cevaplara ulaşmanın ilk koşuludur. Yorum yazın, soru sorun, cevaplayalım.


Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 8 Aralık 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


7-8 Aralık 2019 1. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, 2. dönem kayıtları ne zaman başlayacak? (8 Yorum)

  1. Arkadaşlar münferit olarak (tek tek, birey olarak) MEB’i aramanız zaten konunun önem ve aciliyetini göstermek için yeterli. Biz de zaten sizin durumunuzdaki arkadaşları düşünerek sınav sonuçlarının 31 Aralık’a bırakılmadan sisteme yükleneceğini düşünüyoruz; ancak resmi olarak açıklama 31 Aralık’ta yapılabilir. Siz yarından itibaren hem sabah ve akşam sisteme girip sınav sonuçları yüklenmiş mi diye bakın; hem de yüklenmemişse ALOMEB 4440632’yi aramaya devam edin. Sonuçta bu üniversiteye kayıtlı olan ve mezun olmak için 7-8 Aralık sınavının sonucunu bekleyenler için önemli.

  2. evet benimde 31 aralıkta mezuniyet belgemi ibraz etmem gerekiyor bununla ilgili biseyler yapılmalı lütfen bilgi bekliyoruz aydinlatirmisiniz

  3. Yukarıda ki yazıda en geç 25 Aralık’ta sınav sonuçlarının yayınlanacağını yazmışsınız ben MEB iletişimi aradığımda bana 31 Aralık’tan önce yayınlanmaz dediler. Lütfen yardımcı olun benim 31 Aralık’tan önce mezuniyetimi üniversiteye kanitlamam gerekiyor.

  4. Yukarıda ki yazıda en geç 25 Aralık’ta sınav sonuçlarının yayınlanacağını yazmışsınız ben MEB iletişimi aradığımda bana 31 Aralık’tan önce yayınlanmaz dediler. Lütfen yardımcı olun benim 31 Aralık’tan önce mezuniyetimi üniversiteye kanitlamam gerekiyor.

  5. Yukarıda ki yazıda en geç 25 Aralık’ta sınav sonuçlarının yayınlanacağını yazmışsınız ben MEB iletişimi aradığımda bana 31 Aralık’tan önce yayınlanmaz dediler. Lütfen yardımcı olun benim 31 Aralık’tan önce mezuniyetimi üniversiteye kanitlamam gerekiyor.

  6. Yukarıda ki yazıda en geç 25 Aralık’ta sınav sonuçlarının yayınlanacağını yazmışsınız ben MEB iletişimi aradığımda bana 31 Aralık’tan önce yayınlanmaz dediler. Lütfen yardımcı olun benim 31 Aralık’tan önce mezuniyetimi üniversiteye kanitlamam gerekiyor.

  7. Yukarıda ki yazıda en geç 25 Aralık’ta sınav sonuçlarının yayınlanacağını yazmışsınız ben MEB iletişimi aradığımda bana 31 Aralık’tan önce yayınlanmaz dediler. Lütfen yardımcı olun benim 31 Aralık’tan önce mezuniyetimi üniversiteye kanitlamam gerekiyor.

  8. Yukarıda ki yazıda en geç 25 Aralık’ta sınav sonuçlarının yayınlanacağını yazmışsınız ben MEB iletişimi aradığımda bana 31 Aralık’tan önce yayınlanmaz dediler. Lütfen yardımcı olun benim 31 Aralık’tan önce mezuniyetimi üniversiteye kanitlamam gerekiyor.