8-9 Aralık 2018 Açık Lise Sınav Soruları ve Değerlendirmeleri

8-9 Aralık 2018 Açık Lise Sınav Soruları ve Değerlendirmeleri

Arkadaşlar Açık Öğretim Lisesi 2018-1. dönem 8-9 Aralık 2018 sınavları bugün itibariyle bitti. Herkese geçmiş olsun.

Bu dönem değişen ders kitapları ve dersler nedeniyle zor bir dönemdi. Değişen kitaplar ve yeni eklenen dersler hazırlık sürecini de etkiledi. Şimdi sınav sorularına nasıl yansıdığı ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Açık Lise 8-9 Aralık 2018 1. dönem sınav soruları MEB tarafından yayınlandığında linklerini sitemizde de bulabileceksiniz.

2018-1. dönem sınav soruları zor muydu, geçen yılların sorularından farklı mıydı, benzer veya aynı denilecek sorular yine çoğunlukta mıydı?

 

8-9 Aralık 2018 sınav soruları ile ilgili duygu, düşünce, yorum ve katkılarınızı aşağıya yorum olarak yazıp paylaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Mobil Uygulamamızı İNDİRİN!

Açık Lise Yazı ve Haberler

Doğru soru sormak, doğru cevaplara ulaşmanın ilk koşuludur. Yorum yazın, soru sorun, cevaplayalım.


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


8-9 Aralık 2018 Açık Lise Sınav Soruları ve Değerlendirmeleri (8 Yorum)

  1. Acık Lise bir Engelli icin cok zor sınava katılamadığımız zamanlar oluyor Arkadaşlar hastanede olmak zorunda oluyorsun ve bu sorular biz Engellilere cok zorluyor Ekpss ‘de bile bukadar zor soru sorulmadı ben Ekpss girdim matametik sınavında bukadar zorlanmadım bizler lise bitsin de tercıh yapmak ıcın 1 sene daha beklemek zoruma gıttı acıkcası Meb Engelli insanlara az vijdanlı davransa cok iyi olacak ! ayrım istemiyoruz ama biraz daha hafifletilebilir sınavlar bizler icin Gün’de 4500 mg ilac icmek insanın beynini zorluyor unutkanlık ve gözde görme kaybı başlıyor

    • Mesajının görülmesi temennisiyle onaylıyoruz. Ayrıca doğrudan MEB AÖL Müdürlüğüne fax veya mail ile ulaşabilirsiniz.

  2. Sorular zordu evet, ingilizce soruları hem çok zordu, hem geçen yıllarla hiç benzerliği yoktu. Açık lise kolay diyenler nerde?