Açık Lise 8-9 Aralık 2018 sınav sonuçları KREDİLERİ açıklandı!

Açık Lise 8-9 Aralık 2018 sınav sonuçları KREDİLERİ açıklandı, Ders Notları ne zaman açıklanacak?

Açık Lise 8-9 Aralık 2018 sınav sonuçları KREDİLERİ açıklandı; akşam saatlerinde ders notları açıklanacak. Sisteme girerek toplam kredinizin kaç olduğunu görebilirsiniz. Aöl.Meb Öğrenci Girişi için tıklayın.

 

Açık Lise 8-9 Aralık 2018 1. dönem sınavları tamamlandı; şimdi başta 2018 YKS ile üniversiteye kayıt yaptıranlar olmak üzere bütün açık liseli öğrencilerimizin gözü sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihte. Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğünden 9-10 Aralık 2017 1. dönem sınav sonuçları ile ilgili duyuru yayınlandığında aşağıdaki linkten sınav sonucunuzu öğrenebileceksiniz. Peki geçen yıl Aralık 2018’de yapılan 1. dönem sınavı sonuçları ne zaman açıklanmıştı? Bu yıl hangi tarihte açıklanır?

Açık Lise 8-9 Aralık 2018 1. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

 

Geçen yıl 09 – 10 Aralık 2017 tarihlerinde 3 oturum olarak gerçekleştirilen 2017/1.dönem  sınav sonuçları 27 Aralık 2017 günü açıklanmıştı. Bu yıl 08 – 09 Aralık 2018 tarihlerinde yapılan 2018/1. dönem sınav sonuçlarının en geç 26 Aralık 2018 günü resmen açıklanacağını tahmin ediyoruz, daha öncesinden de sisteme yüklenebilir, yani sınava giren ve özellikle 2018 YKS ile üniversiteye kayıt yaptıran açık lise öğrencileri sınav sonuçlarını görebilirler.Üniversiteyi kazanmış ve 08 – 09 Aralık 2018 tarihinde yapılan sınav sonucunda mezuniyet hakkını kazanan öğrencilerimizin mezuniyet işlemleri tamamlanmış olup, bu öğrencilerin sayfalarında mezun ibaresi yazmaktadır. Bu durumdaki öğrencilerimiz tüm halk eğitim merkezlerinden çıkma belgesi veya e – Devlet sistemi üzerinden mezuniyet belgelerini alabileceklerdir.

Açık Lise 8-9 Aralık 2018 sınav sonucunu yakında buradan sisteme giriş yaparak öğrenebileceksiniz!

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Mobil Uygulamamızı İNDİRİN!

Açık Lise Yazı ve Haberler

Doğru soru sormak, doğru cevaplara ulaşmanın ilk koşuludur. Yorum yazın, soru sorun, cevaplayalım.


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 26 Aralık 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Açık Lise 8-9 Aralık 2018 sınav sonuçları KREDİLERİ açıklandı! (6 Yorum)

 1. Günaydın öğretmenim
  İlk sizinle paylaşmak istedim.
  Ben sizlerin bu sayfadaki hazırlamış olduğunuz derslere çalışarak ‍oldum.
  Çok teşekkür ediyorum Emeğinize sağlık.
  Diploma notum 63,47 sizden ricam YKS hazırlanmam için bana kaynak önermeniz.
  Tekrar teşekkür ederim
  Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

  • Öncelikle mezuniyetinizi tebrik ederim.
   YKS konusunda bilginiz var mı? TYT ve AYT diye iki aşamalı olduğunu; TYT ile 2 yıllıklara girilebildiğini, 4 yıllıklar için AYT’ye girildiğini; istediğiniz bölümün puan türüne göre AYT’deki testlerden hangilerine girmeniz gerektiğini biliyor musunuz?
   Ben bildiğinizi varsayarak TYT bu işin ilk adımı ve temeli olduğu için TYT’ye yönelik bir kitap tavsiye edeceğim. Çıkmış TYT sorularının çözümlerini de içerdiği, tüm TYT derslerini tek kitapta topladığı için Örnek Akademi Yayınlarının bu kitabından çalışabilirsiniz.

 2. Alim, 2019 YKS’ye girebilirsin, son sınıf düzeyindeki (AÖL’de toplam dönemi 6 olan) herkes YKS’ye girebilir.

 3. “ben 17 yaşında açıklise son sınıf öğrencisiyim bu dönem 8 9 aralıkta olan sınavlara girmedim ne yapmalıyım bu durumde üniverste sınavına girebilir miyim” diye sormuş: Eskişehir/Odunpazarından Alim