KR Açık Lise Rehberiniz

KR Açık Öğretim Lisesi Tüm Ortak Dersler Soru Bankası - Yeni Baskı


 Açık Lise 2013-2014 1. dönem sınav tarihi ertelenecek mi?

MEB Açık  Öğretim Lisesi AÖL adlı Açık Lise'nin resmi facebook sayfasında Açık Lise 2013-2014 1. dönem sınav tarihinin ertelenebileceği bilgisi verildi. Resmi açıklamanın daha sonra Açık Lise resmi web sitesinden www.aol.meb.gov.tr 'den yapılacağı söylendi. 

 

Açık Öğretim Lisesi resmi web sitesi www.aol.meb.gov.tr adresinden Açık Lise 2013-2014 öğretim yılı sınav tarihleriyle ilgili değişiklik duyurusu yayınlandı. Açık Lise 2013 1. dönem sınavları 21-22 Aralık'tan 4-5 Ocak 2014 tarihine ertelendi. Diğer sınav tarihi değişiklikleri ve değişikliğin nedeni için tıklayın!

 

 "Açık Lise'den dönem kaybetmeden mezun olmak istiyorum"
 

"Bu yıl Açık Öğretim Lisesi'ni bitirmek ve iki yılda bir yapılan 2014 KPSS'ye girmek, 2014 YGS-LYS sınavlarına girmek istiyorum" diyorsanız, tıklayın!

 

Daha önce Açık Öğretim Lisesi 2013-2014 İş Takviminde 21-22 Aralık 2013 günleri yapılacağı duyurulan Açık Lise 1. dönem sınavlarının tarihi ertelenecek mi?

Açık Lise'nin resmi facebook sayfası olan MEB Açık Öğretim Lisesi AÖL sayfasından Açık Lise 2013 1. dönem sınavlarının SBS (8. sınıf ortak sınavlarıyla işlemlerin çakışması nedeniyle 21-22 Aralık'tan 4-5 Ocak 2014'e erteleceği duyuruldu. Resmi duyurunun resmileştikten sonra www.aol.meb.gov.tr den yapılacağı, çakışmadan kaynaklanan bu ertelemenin, sınav tarihinin ertelenmesini isteyen öğrenciler için iyi haber olduğu söylendi.

 

Buna göre, yukarıdaki duyuru kesinleşirse, Açık Lise 2013 1. dönem sınavları 4-5 Ocak 2014 tarihlerinde yapılacak.

 

 

Etiketler: Açık lise 2013 1. dönem sınav tarihi ne zaman, açık lise sınavları Ocak ayına ertelenecek mi?

 

 

 

 


KR Açık Lise Soru Bankaları 2015 Yeni Baskı "Açık Lise Sınavlarında Kesin Başarı İçin"

 

Yorumlar

Subject *  
Email *  
Nick Name * Rate    
 Confirm Image  Refresh
 
Add Comment

 

 

 

 

 

 
 

 

 

Ana Sayfa

|

YGS - LYS

|

Açık Lise İş Takvimi

|

SBS

|

AOF

|

KPSS

 

                   

Açık Lise Kursu

|

Açık Lise Kitapları

|

Açık Tercih.Com

|

DGS

|

ALES

|

iletisim

 

 

 

 

Açık Lise.Biz - AOL Açık Öğretim Lisesi - Açık Lise Dershanesi - KR Açık Lise Soru Bankaları - KR Açık Lise Fasikülleri - KR Açık Lise Kitapları

 

KR Açık Lise: www.aciklise-dershanesi.com  A. Tanrıkulu tarafından programlanmıştır.

 

Açık Lise Öğrencileri,

Artık genel liselerin müfredatına, dönemlerine ve sınav takvimine göre (yıllık dersler ve yılda bir kaç yazılı sınava dayalı) eğitim yapan dershanelere mecbur değilsiniz. Açık lisenin her yıl üç dönemden ve her dönemde farklı dersler almanıza ve bu yolla 2.5 yılda mezun olmanıza imkan veren açık lise programına uygun bir program sunan bir dershane var: Açık Lise Dersanesi

 Ankara Açık Lise Dersanesi,

Ankaralı açık lise öğrencileri için, açık lise dersleri dershanesi açıldı. Tek işi Açık Lise olan dersane, KR Açık lise dersanesi kayıtlarına devam ediyor. Ankara aöl dersanesi Açık Lise Dershanesi 15 Eylül 2011 tarihinde derslerine Matematik ve Geometri ile başlıyacak. Açık liseye özel dersane için geç kalmayın, kontenjanımız sınırlıdır. Akademi

Kızılay / Ankara tıklayınız.

 

Aol.meb.gov.tr adresinde öğrenci girişi yaparak aol meb gov tr sisteme kayıtlı aöl ve maöl, açık öğretim lisesi ve mesleki açıköğretim lisesi öğrencilerinin yapabileceği açık lise ders seçimiaçık lise kolay mezun olma ve doğru ders seçimi için, aol yeni kayıt, açık lise kayıt yenileme, aöl sınav yeri öğrenme, açık lise sınav giriş belgesi çıkartma, açıköğretim lisesi öğrenci bilgileri değiştirme, aol kayıt yenileme tarihlerini öğrenme, açık lise yeni kayıt tarihlerini görme, açık öğretim lisesi sınav tarihlerini ve zamanlarını öğrenme, açık öğretim lisesi (aol) ve mesleki açıköğretim lisesi (maöl) iş takvimini inceleme, açık lise batı avrupa programı iş takvimini ve sınav tarihlerini öğrenme gibi konularda bütün bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.