KR Açık Lise Rehberiniz

Açık lise, mebaciklise, www.aol.meb.gov.tr açık lise sınavları, açık lise kayıt yenileme tarihleri, öğrenci girişi, açık lise ders seçimi, aol meb ve meb açık lise konusunda en güncel haber ve bilgiler aciklise-dershanesi.com'da.

  Açık lise ders kitapları ne zaman verilecek, nereden alınacak?

Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğü 2013 - 2014 1. dönem için ders kitaplarının dağıtımının ne zaman başlayacağını ve nereden alınacağını açıkladı. Aynı duyuru ile bazı ders kitaplarının değiştiğini de açıkladı. Açık lise ders kitapları ne zaman verilecek ve nerelerden alınacak; değişen ders kitapları hangileridir ve değişen ders notlarına nasıl ulaşabilirsiniz? Detaylar aşağıda: 

 

   "Açık Lise'den dönem kaybetmeden mezun olmak istiyorum"
 

"Bu yıl Açık Öğretim Lisesi'ni bitirmek ve iki yılda bir yapılan 2014 KPSS'ye girmek, 2014 YGS-LYS sınavlarına girmek istiyorum" diyorsanız, tıklayın!

 

 

Açık Öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi için değişen ders notları aşağıda belirtilmiştir:

        BİYOLOJİ (5 ve 6)

        COĞRAFYA (3 ve 4)

        DİL ve ANLATIM (3,4,5,6,7 ve 8)

        FIKIH (1 ve 2)

        FİZİK (1,2,3,4,5,6,7 ve 8)

        İNGİLİZCE (1,2,3,4,5,6,7 ve 8)

        İŞLETME (1 ve 2)

        KELAM (1 ve 2)

        KİMYA (1,2,3 ve 4)

        SİYER (1 ve 2)

        TARİH (1 ve 2)

        TRAFİK (1 ve 2)

        SANAT TARİHİ (1 ve 2)

ÖNEMLİ:

Öğrencilerimiz ders notlarını Kasım ayının ilk haftasından itibaren alabileceklerdir.

         2013-2014 eğitim-öğretim yılından geçerli olmak üzere 9. sınıf matematik öğretim programı değişmiş, geometri ve matematik aynı ders notunda birleştirilmiştir. Bu nedenle Halk Eğitim Merkezlerinin elinde bulunan “Matematik1-2” ders notu geçerli değildir. Bunun yerine öğrencilere ekim ayının sonunda gönderilecek olan Dikey Yayıncılık’a ait Matematik 9 kitabı verilecektir. Bu ders notunun 1. ünitesi Matematik 1,  2 ve 3. ünitesi Matematik 2 olarak okutulacaktır.

            Seçmeli ders “Hz. Muhammed’in Hayatı 1-2-3-4” notu 2013-2014 öğretim yılı için basılmayacak olup bu ders notlarına bu sayfada yer alan ders notları içeriğinden ulaşılabilecektir.

           Yukarıda isimleri geçen ders notları değiştiğinden öğrencilerin, ellerindeki ders notu içerikleriyle Açık Öğretim Lisesi web sitesinde yer alan ders notu içeriklerini karşılaştırması yararlarına olacaktır. Web sitesinde yayımlanan ders notu içerikleri güncel olandır.

Ders notu dağıtımı ekim ayının son haftası başlayacaktır. Muayene ve kabul işlemlerinin, ders notları teslim alındıktan sonra 5 (beş) iş günü içinde sistem üzerinden yapılması gerekmektedir.

 

 

 Açık Lise Değişen Ders Kitapları İçerikleri

 Açık Lise Ders Kitapları ne zaman verilecek?

 Açık Lise Çıkmış Sınav Sorularının Çözümleri

 Açık Lise Kitapları Dağıtım Yerleri

 

Etiketler: Açık lise ders kitapları, açık lise ders notları, açık lise değişen ders kitapları, açık lise yeni ders kitapları

 

 

 

 

Yorumlar

cennet  18.10.2013 15:40:54

açık öğretim  /   5

peki kitaplardaki bu değişiklik kaçıncı sınıflar içindir
Subject *  
Email *  
Nick Name * Rate    
 Confirm Image  Refresh
 
Add Comment

 

 

 

 

 

 

 

 

Ana Sayfa

|

YGS - LYS

|

Açık Lise İş Takvimi

|

SBS

|

AOF

|

KPSS

 

                   

Açık Lise Kursu

|

Açık Lise Kitapları

|

Açık Tercih.Com

|

DGS

|

ALES

|

iletisim

 

 

 

 

Açık Lise.Biz - AOL Açık Öğretim Lisesi - Açık Lise Dershanesi - KR Açık Lise Soru Bankaları - KR Açık Lise Fasikülleri - KR Açık Lise Kitapları

 

KR Açık Lise: www.aciklise-dershanesi.com  A. Tanrıkulu tarafından programlanmıştır.

 

Açık Lise Öğrencileri,

Artık genel liselerin müfredatına, dönemlerine ve sınav takvimine göre (yıllık dersler ve yılda bir kaç yazılı sınava dayalı) eğitim yapan dershanelere mecbur değilsiniz. Açık lisenin her yıl üç dönemden ve her dönemde farklı dersler almanıza ve bu yolla 2.5 yılda mezun olmanıza imkan veren açık lise programına uygun bir program sunan bir dershane var: Açık Lise Dersanesi

 Ankara Açık Lise Dersanesi,

Ankaralı açık lise öğrencileri için, açık lise dersleri dershanesi açıldı. Tek işi Açık Lise olan dersane, KR Açık lise dersanesi kayıtlarına devam ediyor. Ankara aöl dersanesi Açık Lise Dershanesi 15 Eylül 2011 tarihinde derslerine Matematik ve Geometri ile başlıyacak. Açık liseye özel dersane için geç kalmayın, kontenjanımız sınırlıdır. Akademi

Kızılay / Ankara tıklayınız.

 

Aol.meb.gov.tr adresinde öğrenci girişi yaparak aol meb gov tr sisteme kayıtlı aöl ve maöl, açık öğretim lisesi ve mesleki açıköğretim lisesi öğrencilerinin yapabileceği açık lise ders seçimiaçık lise kolay mezun olma ve doğru ders seçimi için, aol yeni kayıt, açık lise kayıt yenileme, aöl sınav yeri öğrenme, açık lise sınav giriş belgesi çıkartma, açıköğretim lisesi öğrenci bilgileri değiştirme, aol kayıt yenileme tarihlerini öğrenme, açık lise yeni kayıt tarihlerini görme, açık öğretim lisesi sınav tarihlerini ve zamanlarını öğrenme, açık öğretim lisesi (aol) ve mesleki açıköğretim lisesi (maöl) iş takvimini inceleme, açık lise batı avrupa programı iş takvimini ve sınav tarihlerini öğrenme gibi konularda bütün bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.