Açık Lise Ders Seçimi Pazartesi günü başlıyor!

Mesleki Açık Öğretim Lisesi (MAÖL) Müdürlüğü, orta okul mezunu veya bir liseden ayrılarak 2014-2015 1. Dönem MAÖL'e kayıt yaptıranlarla ilgili bir duyuru yayınlayarak 2014-2015 1. dönem Açık Lise ders seçiminin ne zaman başlaycağı sorusunun cevabı ile birlikte önemli bir kaç noktayı açıkladı.

Aşağıdaki açıklama bilgiler geçen yıla aittir. Güncel bilgi yukarıdaki linktedir.

Peki ders seçimi için son gün ne zaman?

Sistemden ders seçimi nasıl yapılır?

Açık Lise ders seçiminde nelere dikkat etmek gerekir?

KR Açık Lise Rehberliği'nden zorunlu açıklama: Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğü resmi web sitesi olan www.aol.meb.gov.tr'den aşağıda da yer alan "Ders seçim işlemleri 23 Eylül 2013 Pazartesi başlayacaktır." duyurusunu yaptı. Ancak gün içerisinde sistem ders seçimine yine açılamadı. Maalesef Açık Lise Müdürlüğü'nden resmi açıklama yapılmadı ve duyuruda hiçbir açıklama yapılamadan siteden kaldırıldı. Biz açık lise ders seçimi için bekleyen Açık Öğretim Liseli öğrencilerimiz için "Bundan sonra neler olabilir ve siz ne yapabilirsiniz?" sorusuna cevap verdik. Tıklayın okuyun.

Açık Lise 2013-2014 1. dönem yeni kayıt ve kayıt yenileme işlemlerini yaptıranlar için ders seçmeleri 23 Eylül Pazartesi günü başlıyor. Açık lise öğrencilerinin merakla bekledikleri ders seçmeleri Pazartesi günü başlayacak. Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğü tek paragraflık bir duyuru ile açık lise ders seçimlerinin Pazartesi günü başlayacağını açıkladı.

 

Açık Lise ders seçme işlemi nasıl yapılır?
Ders seçimini sistemden nasıl yapacaksınız?

Açık Lise Ders Seçimi yaparken dikkat edeceğiniz önemli noktalar nelerdir?
1. 
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ MEZUNİYET ŞARTLARI

2. Alanlı öğrenciler için dersler ve mezuniyet şartları:

 


AÖL'den yapılan duyuru da: 

2013-2014 1. Dönemi yeni kayıt ve kayıt yenileme işlemi yaptıran Açık Liseli öğrencilerimizin ders seçme işlemlerinin 23 Eylül Pazartesi günü başlayacak" denildi.

 

Etiketler: açık lise, açık lise ders seçimi ne zaman başlıyor, açık lise ders seçim işlemleri

 

 

KR Açık Lise Soru Bankaları 2015 Yeni Baskı "Açık Lise Sınavlarında Kesin Başarı İçin"

Açık Lise Dershanesi İndirimli Ön Kayıt Formu: Tıkla - formu doldur indirim kazan!

 

 

Naomi  04.08.2014 00:41:28

VjcCWRBNUzvYrnYKD  /   1

Griffin veya John Wall olabilir. Ama f6nceliği Blake Griffin'e vyreiorum. c7ok zeki bir oyuncu.Gf6rerek oynuyor. Takipe7i ve e7ok iyi bitirici. Tabiki geliştireceği f6zellikler var. Daha gene7. İlerleyen sezonlarda olacak. Clippers'a e7ok uyuyor. Gordon'la e7ok iyi işlerde başarıyolar. Bir sakatlık olmazsa Griffin diyorum. +1056Was this answer helpful?
Subject *  
Email *  
Nick Name * Rate    
 Confirm Image  Refresh
 
Add Comment

Açık Öğretim Lisesi (AÖL)

AÖL İşlemleri

Açık Lise.Biz - AOL Açık Öğretim Lisesi - Açık Lise Dershanesi - Açık Lise Taban - KR Açık Lise Soru Bankaları - KR Açık Lise Fasikülleri - KR Açık Lise Kitapları

 

KR Açık Lise: www.aciklise-dershanesi.com  A. Tanrıkulu tarafından programlanmıştır.

 

Açık Lise Öğrencileri,

Artık genel liselerin müfredatına, dönemlerine ve sınav takvimine göre (yıllık dersler ve yılda bir kaç yazılı sınava dayalı) eğitim yapan dershanelere mecbur değilsiniz. Açık lisenin her yıl üç dönemden ve her dönemde farklı dersler almanıza ve bu yolla 2.5 yılda mezun olmanıza imkan veren açık lise programına uygun bir program sunan bir dershane var: Açık Lise Dersanesi

 Ankara Açık Lise Dersanesi,

Ankaralı açık lise öğrencileri için, açık lise dersleri dershanesi açıldı. Tek işi Açık Lise olan dersane, KR Açık lise dersanesi kayıtlarına devam ediyor. Ankara aöl dersanesi Açık Lise Dershanesi 15 Eylül 2011 tarihinde derslerine Matematik ve Geometri ile başlıyacak. Açık liseye özel dersane için geç kalmayın, kontenjanımız sınırlıdır. Akademi

Kızılay / Ankara tıklayınız.

 

Aol.meb.gov.tr adresinde öğrenci girişi yaparak aol meb gov tr sisteme kayıtlı aöl ve maöl, açık öğretim lisesi ve mesleki açıköğretim lisesi öğrencilerinin yapabileceği açık lise ders seçimiaçık lise kolay mezun olma ve doğru ders seçimi için, aol yeni kayıt, açık lise kayıt yenileme, aöl sınav yeri öğrenme, açık lise sınav giriş belgesi çıkartma, açıköğretim lisesi öğrenci bilgileri değiştirme, aol kayıt yenileme tarihlerini öğrenme, açık lise yeni kayıt tarihlerini görme, açık öğretim lisesi sınav tarihlerini ve zamanlarını öğrenme, açık öğretim lisesi (aol) ve mesleki açıköğretim lisesi (maöl) iş takvimini inceleme, açık lise batı avrupa programı iş takvimini ve sınav tarihlerini öğrenme gibi konularda bütün bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.