Açık Lise Ders Seçimi başladı, son gün ne zaman?

Açık lise ders seçimi başladı. Açık liseli arkadaşlar, ders seçme işlemleri başladı. Sistemden girip ders seçimi yapabilirsiniz. Ancak, sistemdeki yoğunluk devam ediyor. Bu nedenle ilk denemede hemen sistem açılmazsa beklemeniz gerekebilir. 

Peki bundan sonra ne yapacaksınız?

 

Ders seçimini nasıl yapılacağını biliyorsanız, doğru ders seçiminin nasıl olduğunu biliyorsanız. Yandaki butona tıklayıp sisteme giriş yapar ve derslerinizi seçersiniz. Bilmiyorsanız aşağıdaki linkleri tıklayıp ders seçimi nasıl yapılır ve ders seçerken nelere dikkat edilir yazılarına bakarsınız.

Peki ders seçimi için son gün ne zaman?

 

 

Açık Öğretim Lisesi 2013 1. dönem ders seçimi için süre uzatıldı, son gün 22 Ekim 2013. 

 

 

 

 

Sistemden ders seçimi nasıl yapılır?

Açık Lise ders seçiminde nelere dikkat etmek gerekir?

 

 

Ders seçimini yaptıktan sonra bir çıktısını yazıcıdan çıkartır ve kayıt işlmelerini yaptırdığınız okul, büro veya halk eğitim merkezinden kitaplarınızı alır çalışmaya başlarsınız.

 

 

 

 

  

Açık Lise 2013-2014 1. dönem yeni kayıt ve kayıt yenileme işlemlerini yaptıranlar için ders seçmeleri 25 Eylül Çarşamba günü başladı. Açık lise öğrencilerinin merakla bekledikleri ders seçmeleri bugün başladı. Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğü tek paragraflık bir duyuru ile açık lise ders seçimlerinin başladığını duyurdu.

 

 

Açık Lise ders seçme işlemi nasıl yapılır?

Ders seçimini sistemden nasıl yapacaksınız?

Açık Lise Ders Seçimi yaparken dikkat edeceğiniz önemli noktalar nelerdir?
1. 
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ MEZUNİYET ŞARTLARI

2. Alanlı öğrenciler için dersler ve mezuniyet şartları:

 


AÖL'den yapılan duyuru da: 

2013-2014 1. Dönemi yeni kayıt ve kayıt yenileme işlemi yaptıran Açık Liseli öğrencilerimizin ders seçme işlemlerinin 23 Eylül Pazartesi günü başlayacak" denildi.

 

Etiketler: açık lise, açık lise ders seçimi ne zaman başlıyor, açık lise ders seçim işlemleri

 

 

KR Açık Lise Soru Bankaları 2015 Yeni Baskı "Açık Lise Sınavlarında Kesin Başarı İçin"

Açık Lise Dershanesi İndirimli Ön Kayıt Formu: Tıkla - formu doldur indirim kazan!

 

 

Subject *  
Email *  
Nick Name * Rate    
 Confirm Image  Refresh
 
Add Comment

Açık Öğretim Lisesi (AÖL)

AÖL İşlemleri

Açık Lise.Biz - AOL Açık Öğretim Lisesi - Açık Lise Dershanesi - Açık Lise Taban - KR Açık Lise Soru Bankaları - KR Açık Lise Fasikülleri - KR Açık Lise Kitapları

 

KR Açık Lise: www.aciklise-dershanesi.com  A. Tanrıkulu tarafından programlanmıştır.

 

Açık Lise Öğrencileri,

Artık genel liselerin müfredatına, dönemlerine ve sınav takvimine göre (yıllık dersler ve yılda bir kaç yazılı sınava dayalı) eğitim yapan dershanelere mecbur değilsiniz. Açık lisenin her yıl üç dönemden ve her dönemde farklı dersler almanıza ve bu yolla 2.5 yılda mezun olmanıza imkan veren açık lise programına uygun bir program sunan bir dershane var: Açık Lise Dersanesi

 Ankara Açık Lise Dersanesi,

Ankaralı açık lise öğrencileri için, açık lise dersleri dershanesi açıldı. Tek işi Açık Lise olan dersane, KR Açık lise dersanesi kayıtlarına devam ediyor. Ankara aöl dersanesi Açık Lise Dershanesi 15 Eylül 2011 tarihinde derslerine Matematik ve Geometri ile başlıyacak. Açık liseye özel dersane için geç kalmayın, kontenjanımız sınırlıdır. Akademi

Kızılay / Ankara tıklayınız.

 

Aol.meb.gov.tr adresinde öğrenci girişi yaparak aol meb gov tr sisteme kayıtlı aöl ve maöl, açık öğretim lisesi ve mesleki açıköğretim lisesi öğrencilerinin yapabileceği açık lise ders seçimiaçık lise kolay mezun olma ve doğru ders seçimi için, aol yeni kayıt, açık lise kayıt yenileme, aöl sınav yeri öğrenme, açık lise sınav giriş belgesi çıkartma, açıköğretim lisesi öğrenci bilgileri değiştirme, aol kayıt yenileme tarihlerini öğrenme, açık lise yeni kayıt tarihlerini görme, açık öğretim lisesi sınav tarihlerini ve zamanlarını öğrenme, açık öğretim lisesi (aol) ve mesleki açıköğretim lisesi (maöl) iş takvimini inceleme, açık lise batı avrupa programı iş takvimini ve sınav tarihlerini öğrenme gibi konularda bütün bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.