MAÖL Alanları ve AÖ İmam Hatip Lisesi Kontenjanları Güncelleniyor

1 yorum
1.993

MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü İl Milli Eğitim Müdürlüklerine gönderdiği yazı ile Mesleki Açık Öğretim Lisesi alanları ve Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Kontenjanlarının güncellenmesi çalışmasını başlattı.

Yazı ile Mesleki Açık Öğretim Lisesi ve Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi yeni kayıt ve kayıt yenileme işlemlerini yürüten ve yüz yüze eğitimlerini de veren Mesleki ve Teknik Anadolu ile Anadolu İmam Hatip Liseleri, Halk Eğitim Merkezleri, Mesleki Eğitim Merkezleri ve Olgunlaşma Enstitülerinin 11 Ağustos 2017‘ye kadar yeni kayıt ve ara sınıf kayıtları için hangi alanlarda kaç öğrencilik kontenjan açabileceklerinin belirlenerek sisteme girmelerinin sağlanması istendi.


Mesleki Açık Öğretim Lisesi’nde hangi alan/dal/bölümler var? Detaylar ve sorgulama yolu için tıklayın!
 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

8-9 Aralık 2018 sınav soruları ile ilgili duygu, düşünce, yorum ve katkılarınızı aşağıya yorum olarak yazıp paylaşabilirsiniz.

Açık Lise Yazı ve Haberler

Admin'in Notu: Arkadaşlar. çözdüğünüz testlerle ilgili yorum yazarak bize çalışmamızda yol gösterin. Hangi dersten test eklenmesini istediğinizi, hangi testleri çözdüğünüzü kendi adınız veya nickname'inizle yorum yazarak belirtirseniz sevinirim.

Doğru soru sormak, doğru cevaplara ulaşmanın ilk koşuludur. Yorum yazın, soru sorun, cevaplayalım.


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 2 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


MAÖL Alanları ve AÖ İmam Hatip Lisesi Kontenjanları Güncelleniyor (1 Yorum)

  1. admın mrh ben açık öğretım sınavlarına gırıyorum 102 kredım var yüzyüze hafta sonu egitime gıtmek ıstıyorum hangı şartlar var yada benı yönlendırır mısınız