Mazeretli kayıt işlemleri 18 Eylül’de başlıyor; ders seçimi işlemleri Ek sınavdan sonra

6 yorum
9.948

Kayıt işlemlerini yapamayanlar için Mazeretli kayıt işlemleri 18 Eylül’de başlıyor! AÖL Müdürlüğü mazeretli kayıt tarihlerini hatırlattı. Ders seçimi işlemlerinin sonradan doğacak çakışmaları önlemek için Ek sınav’dan sonra başlayacağını duyurdu. Duyurunun tam metni aşağıda…İlk kayıt ve kayıt yenileme işlemleri 15 Eylül Cuma günü sona erecek olup, kılavuzumuzda belirtilen 18 – 22 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan mazeretli ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemleri öğrencilerimizi mağdur etmemek adına çeşitli nedenlerle(ücretin yatırılamaması, sistem kaynaklı hatalar vb) kayıt yenileme ve ilk kayıt yaptıramayan tüm öğrencilerimize açılacaktır.

Ders seçme işlemleri Ek sınavdan sonraya kaldı…

Ayrıca kayıt yenileme işlemlerini gerçekleştirilen öğrencilerimiz 7-8 Ekim 2017 tarihlerinde yapılacak olan ek sınav sonuçları sisteme aktarıldıktan sonra ders seçimlerini yapabileceklerdir. İlk kayıt yaptıran öğrencilerimizin ise ders seçimleri otomatik olarak yapılacaktır.

Bilgilerinize sunulur.

Ders seçimi nasıl yapılır? Videolu anlatım için buraya tıklayın!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

8-9 Aralık 2018 sınav soruları ile ilgili duygu, düşünce, yorum ve katkılarınızı aşağıya yorum olarak yazıp paylaşabilirsiniz.

Açık Lise Yazı ve Haberler

Admin'in Notu: Arkadaşlar. çözdüğünüz testlerle ilgili yorum yazarak bize çalışmamızda yol gösterin. Hangi dersten test eklenmesini istediğinizi, hangi testleri çözdüğünüzü kendi adınız veya nickname'inizle yorum yazarak belirtirseniz sevinirim.

Doğru soru sormak, doğru cevaplara ulaşmanın ilk koşuludur. Yorum yazın, soru sorun, cevaplayalım.


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 16 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Mazeretli kayıt işlemleri 18 Eylül’de başlıyor; ders seçimi işlemleri Ek sınavdan sonra (6 Yorum)