Onay ve ruhsat alan temel liseler, ruhsatlı temel lise listesi büyüyor.

yorumsuz
478

Onay ve ruhsat alan temel liseler, ruhsatlı temel lise listesi büyüyor.

Onay ve ruhsat alan temel liseler, ruhsatlı temel lise listesi büyüyor. Özel Eğitim Kurumları Genel Müdürlüğü, başvuru yaparak onay ve ruhsat alan özel temel lise listesini haftada bir-iki defa güncellemeye devam ediyor. Onaylı ve ruhsat alan temel lise sayısı her hafta artıyor. Ruhsatlı temel lise sayısı 5 yüzü geçti.

Bakanlığımıza ulaşan duyumlardan dönüşüm programına alınan bazı özel dershanelerin  kurum açma izni ile iş yeri açma ve çalışma ruhsatı değişikliği yapmadan Özel Temel Lise olarak faaliyette bulunduklarına dair reklam ve ilan verdikleri, ayrıca öğrenci kaydı yaptıkları anlaşılmıştır. Öğrenci ve velilerimizin mağdur olmamaları için kayıt yaptırılacak Özel Temel Liselerin Bakanlığımızdan izin alıp almadığını araştırarak kayıt yaptırmaları gerekmektedir.  Öğrenci ve velilerimizin mağdur olmamaları için Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğünün WEB sayfasında  yayınlanan Özel Temel Liselerin listesini takip etmeleri gerekmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü

MEB-OOKGM

Güncel Liste İçin Tıklayın!

Onay ve ruhsat alan temel liseler, ruhsatlı temel lise listesi büyüyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

8-9 Aralık 2018 sınav soruları ile ilgili duygu, düşünce, yorum ve katkılarınızı aşağıya yorum olarak yazıp paylaşabilirsiniz.

Açık Lise Yazı ve Haberler

Admin'in Notu: Arkadaşlar. çözdüğünüz testlerle ilgili yorum yazarak bize çalışmamızda yol gösterin. Hangi dersten test eklenmesini istediğinizi, hangi testleri çözdüğünüzü kendi adınız veya nickname'inizle yorum yazarak belirtirseniz sevinirim.

Doğru soru sormak, doğru cevaplara ulaşmanın ilk koşuludur. Yorum yazın, soru sorun, cevaplayalım.


Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 2 Temmuz 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın