Açık Lise 2012 - 2013 / 2. Dönem Yeni Kayıt Tarihi Zamanı Kılavuzu

Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğü, 2013 2. dönem yeni kayıt başvuru kılavuzunu yayınladı. Yeni kayıtlar 21 Ocak-8 Şubat 2013 tarihleri arasında tamamlanacak. Peki Açık Lise'ye kimler kayıt yaptırabilir, yeni kayıt işlemleri nelerdir, ücreti kaç liradır ve nereye yatırılır? Bu soruların cevaplarını ve daha fazlasını burada bulacaksınız.

 

 

Açık Lise 2013 / 2. Dönem Yeni Kayıt Başvuru Kılavuzu yayınandı: Yeni kayıtlar 21 Ocak - 8 Şubat 2013 arasında. Ayrıntılar için tıkla!...

 

Mesleki Açık Öğretim Lisesi (MAÖL) Müdürlüğü'nün Duyurusu:

1- Yeni kayıt işlemleri ile ilgili kılavuz hazırlık aşamasında olup en kısa sürede web sitemizde yayımlanacaktır. 2012-2013 Eğitim öğretim yılı yeni kayıt işlemleri muhtemel 22 Ağustos 2012 tarihinde başlayacaktır.

2- Kayıt yaptıracağınız okulu-alanı alan ile ilgili kontenjanı

http://www.aol.meb.gov.tr/aolweb/yykurum_kontenjan.aspx

web sitemizdeki linkten görebilirsiniz.

3- Yeni kayıt yaptıracak öğrencilerimizin, Mesleki Açık Öğretim Lisesi'nde meslek dersleri için kayıt yaptırdığı okula devam etmek zorunda olduklarını, devam etmedikleri zaman devamsızlıktan başarısız sayılacaklarını bilmeleri ve bu durumu göz önünde bulundurarak kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

4- Mesleki Açık Öğretim Lisesinde yüz yüze eğitim İmam –Hatip alanında 4 yıl diğer alanlarda en az 3 yıl sürmektedir.

Açık Öğretim Lisesi (AÖL) Müdürlüğü'nün Duyurusu:

Açık Öğretim Lisesi 2012 - 2013 Eğitim - Öğretim Yılı İş Takvimi henüz hazırlanmadığı için YENİ KAYIT tarihleri de belli olmamıştır. Muhtemelen 22 Ağustos ayının sonlarında başlayıp Eylül ayı ortasına kadar devam edecektir. Konu netlik kazandığı andan itibaren web sitemizde duyuru yapılacaktır.

 

 

KR Açık Lise Soru Bankaları 2015 Yeni Baskı "Açık Lise Sınavlarında Kesin Başarı İçin"

Açık Lise Dershanesi İndirimli Ön Kayıt Formu: Tıkla - formu doldur indirim kazan!

Necati  03.08.2014 13:53:45

dgOTapEKrrcYpAh  /   5

Hi there these are SOOOOO cute!! Is there any way you can let me know where to buy these? Your website is the best- I am on here a least twice a day! Thanks for the iirsnpation!Michelle
Subject *  
Email *  
Nick Name * Rate    
 Confirm Image  Refresh
 
Add Comment