AOL Açık Öğretim Lisesi Öğrencilerine Ek Sınav Hakkı

03 Eylül 2010 tarihinde Cuma günü Ankara il merkezinde iki oturum (1. Oturum saat 10,00 da 2. Oturum saat 14,00 de başlayacaktır) halinde ek sınav yapılacaktır. Yapılacak sınavda öğrencilerimiz en fazla 30 kredilik ders seçebileceklerdir.

2013 YGS-LYS'ye giren ve mezun olarak kazandıkları üniversitelere kayıt yaptırmak için ek sınav hakkı bekleyen Açık Lise öğrencileri için Eylül ayı içinde bir ek sınav yapılacağının müjdesini AÖL Müdürlüğü yaptığı duyuru ile verdi. Açık Lise ek sınav 2013 için tıklayın. 

 

 

Ek sınav Duyurusu
(03 Eylül 2010 tarihinde Ankara il merkezinde ek sınav yapılacaktır.)
03 Eylül 2010  tarihinde Cuma günü Ankara il merkezinde iki oturum (1. Oturum saat 10,00 da 2. Oturum saat 14,00 de başlayacaktır) halinde ek sınav yapılacaktır. Yapılacak sınavda öğrencilerimiz en fazla 30 kredilik ders seçebileceklerdir.
Yapılacak olan ek sınava;
·    2009-2010 Eğitim – Öğretim yılı sonu itibariyle öğrencilik durumu donuk ve aktif olanlar,
·    8 dönem ve üzeri eğitim görmüş,
·    Mezuniyeti için 30 kredi gerekenler katılabileceklerdir.
Sınava katılacak öğrencilerimiz 25, 26, 27 Ağustos 2010 tarihleri arasında anlaşmalı bankalara (T.C Ziraat, T.C. Vakıflar Bankası, T.C. Halk Bankası) 20 TL'lik sınav ücreti yatırarak, bu tarihler arasında bölgelerinde bulunan Halk Eğitimi merkezi Müdürlüklerinde sınav kaydını yaptırıp sınava girecekleri dersleri seçmeleri gerekmektedir.
Açık Öğretim Lisesi Yurtdışı Programına kayıtlı olup yukarıdaki şartları taşıyanlardan ek sınava katılacak öğrenciler için yedek salonlar oluşturulmuştur. Bu durumdaki öğrencilerimiz sınav günü (sınav başlamadan bir saat önce) dahil olmak üzere aşağıdaki adreste bulunanAçık Öğretim Okulları İrtibat Merkezine müracaat ederek; sınav ücretlerini yatıracak, dersleri seçecek ve sınava girecekleri okulu öğreneceklerdir. Sınav günü aşırı öğrenci yoğunluğu olacağı dikkate alınarak müracaatların son ana bırakılmamasına dikkat edilmelidir.
 
Açık Öğretim Okulları İrtibat Merkezi
Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü
Konya Yolu Üzeri (Gazi Hastanesi Karşısı)
06500-Teknikokullar/ANKARA
Açık Öğretim Okulları İrtibat Merkezine ulaşım için buraya tıklayın.

 

Etiketler: AOL Ek Sınav, Açık Liselilere ek sınav hakkı, aolden mezun olmak için 2010 yılının son fırsatı.

 

KR Açık Lise Soru Bankaları 2015 Yeni Baskı "Açık Lise Sınavlarında Kesin Başarı İçin"

Açık Lise Dershanesi İndirimli Ön Kayıt Formu: Tıkla - formu doldur indirim kazan!

Subject *  
Email *  
Nick Name * Rate    
 Confirm Image  Refresh
 
Add Comment