Açık Lise 2014/2. Dönem Sınav Giriş Belgesi ve Yeri

Responsive image

Açık Lise sınav giriş yerleri ne zaman açıklanacak 2014-2015 2. dönem?

Açık Lise 2014-2015 öğretim yılı 2. Dönem sınav giriş yerleri ne zaman açıklanacak? Aöl 2014-2015 iş takviminde 26 Mayıs'ta açıklanacağı duyurulan 30-31 Mayıs 2015 günü yapıalcak olan açık lise 2. dönem sınavlarının giriş yerlerinin açıklanmasını açık lise öğrencileri sabırsızlıkla bekliyor. 

Sınav giriş yeri öğren!

Açık Lise 2014-2014 5. dönem sınav giriş yerini nasıl öğreneceksiniz?

Sınava gireceğiniz teri öğrenmek için tıklayınız.

AÖL (Açık Öğretim Lisesi) öğrencileri için sınav giriş yeri öğrenme butonu:

 

MAÖL (Mesleki Açık Öğretim Lisesi) öğrencileri için sınav giriş yeri öğrenme butonu:

 

Açık Lise ve Mesleki Açık Lise 2012-2013 iş takvimi için tıklayınız: 2. Dönem yeni kayıt, kayıt yenileme, ders seçimi, sınav ve sınav giriş belgesi açıklama, sınav sonuç açıklama gibi tüm önemli tarihler için 2013 çalışma takvimlerine bakın:

AÖL Açık Öğretim Lisesi iş takvimi için tıklayın!

MAÖL Mesleki Açık Öğretim Lisesi iş takvimi için tıklayın!

 

Açık Lise 2012 / 2. Dönem Sınav Giriş Belgesi ve Yeri Duyurusu

 

Açık Lise sınav giriş belgesi edinmek ve giriş yerinizi öğrenmek için açıklama yapıldı. 2012 / 2. dönem sınav giriş yerleri Cuma günü (27 Nisan 2012) açıklandı.

Açık lise sınav belgesi edinmek ve giriş yerinizi öğrenmek için tıklayın.

 

Açık lise öğrenci girişi

 

 58 YENİ SINAV MERKEZİ OLUŞTURULDU!


Öğrencilerimiz bundan sonraki sınavlarda ekli listede belirtilen 58 sınav merkezinde de sınava girebilirler. Yeni sınav merkezleri listesi için tıklayınız.

(Tarih:24.1.2012)

 

 21-22 OCAK 2012 I.DÖNEM SINAVLARI İÇİN, SINAV GİRİŞ YERLERİ BELİRLENDİ!

 

 

21-22 OCAK 2012 tarihinde yapılacak olan I. Dönem sınavlarına ait yerleştirme işlemi tamamlandı. Sınava gireceğiniz yeri öğrenmek için buraya tıklayınız.(Tarih:6.1.2012)

 

 Açık Lise iş takvimi için tıklayınız.

 

 21-22 Ocak 2012 / 1. Dönem Sınav Yerleri ve Sınav Giriş Belgeleri
  • 21-22 Ocak 2012'de yapılacak olan I. dönem sınav giriş yerleri 6 Ocak 2012 tarihinde açıklanacaktır.

  • I. Dönem kayıt yenilemiş ancak hiç ders seçimi yapmamış öğrencilerimize dersler, Açık Öğretim Lisesince sistem üzerinden atanmıştır. Bu öğrencilerimiz kitaplarını alarak sınavlara hazırlanabilirler.

  • I. Dönem kayıt yenilemiş ancak sehven eksik ders seçmiş(4 ve daha az ders seçenler) öğrencilerimizin durumları incelenerek ders atamaları yeniden yapılmıştır. Bilinçli olarak mezuniyetini sağlayacak kadar ders seçen öğrencilerimizin durumlarında bir değişiklik yapılmamıştır. (03.01.2012)

ANKARA İLİ MAMAK İLÇESİNDE SINAVA GİRECEK ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE!

07 – 08 Mayıs 2011 Tarihlerinde yapılacak olan Açık Öğretim Lisesi sınavlarında Ankara ili Mamak ilçesinde sınav yeri olarak belirlenen okullardan Abidin Paşa Lisesi, Abidin Paşa Anadolu Meslek Lisesi ve Başkent Liseleri, Anadolu Liselerine dönüştürüldüğü için sehven mükerrer yerleştirme yapılmıştır. Bu sebeple oluşan sınav giriş yeri değişikliklerini görmek için buraya tıklayınız.

Açık Lise Öğrencileri Sınav Giriş Belgesi Olmadan da Sınava Girebilecek!

23-24 Ocak 2010 tarihlerinde yapılacak olan Açık Öğretim Lisesi ve Meslekî Açık Öğretim Lisesi sınavı için, sistemde yaşanılan yoğunluk nedeniyle sınav giriş belgelerini alamayan öğrencilerimiz, Sınav Giriş Belgesi almadan da geçerli bir kimlik belgesi (Nüfus Cüzdanı, Ehliyet, Pasaport) göstererek sınava girebileceklerdir. (Tarih:22.1.2010)

 

 

Açık lise sınav giriş yerleri ve belgeleri

KR Açık Lise Soru Bankaları 2015 Yeni Baskı "Açık Lise Sınavlarında Kesin Başarı İçin"

Açık Lise Dershanesi İndirimli Ön Kayıt Formu: Tıkla - formu doldur indirim kazan!

 

 

Yeter Açık Lise  21.12.2014 00:21:51

sınav giriş yerleri 2015  /   5

Yeter artık ya, ortalıkta takvim bile yok. Sadece açık lise sınav tarihleri açıklandı. Ne kayıt zamanı belli, ne sınav giriş yerleri açıklandı. Aöl uyuyor mu?
Açık lise sınav giri  11.05.2015 13:17:26

aöl sınav giriş yeri  /   5

Açık lise 2014-2. dönem sınavları 30-31 Mayıs'ta yapılacak, sınav giriş belgeleri de 26 Mayıs'ta mı açıklanacak? Çok geç değil mi, 3 gün sonra sınav olacak.
Subject *  
Email *  
Nick Name * Rate    
 Confirm Image  Refresh
 
Add Comment

Açık Öğretim Lisesi (AÖL)

AÖL İşlemleri

Açık Lise.Biz - AOL Açık Öğretim Lisesi - Açık Lise Dershanesi - Açık Lise Taban - KR Açık Lise Soru Bankaları - KR Açık Lise Fasikülleri - KR Açık Lise Kitapları

 

KR Açık Lise: www.aciklise-dershanesi.com  A. Tanrıkulu tarafından programlanmıştır.

 

Açık Lise Öğrencileri,

Artık genel liselerin müfredatına, dönemlerine ve sınav takvimine göre (yıllık dersler ve yılda bir kaç yazılı sınava dayalı) eğitim yapan dershanelere mecbur değilsiniz. Açık lisenin her yıl üç dönemden ve her dönemde farklı dersler almanıza ve bu yolla 2.5 yılda mezun olmanıza imkan veren açık lise programına uygun bir program sunan bir dershane var: Açık Lise Dersanesi

 Ankara Açık Lise Dersanesi,

Ankaralı açık lise öğrencileri için, açık lise dersleri dershanesi açıldı. Tek işi Açık Lise olan dersane, KR Açık lise dersanesi kayıtlarına devam ediyor. Ankara aöl dersanesi Açık Lise Dershanesi 15 Eylül 2011 tarihinde derslerine Matematik ve Geometri ile başlıyacak. Açık liseye özel dersane için geç kalmayın, kontenjanımız sınırlıdır. Akademi

Kızılay / Ankara tıklayınız.

 

Aol.meb.gov.tr adresinde öğrenci girişi yaparak aol meb gov tr sisteme kayıtlı aöl ve maöl, açık öğretim lisesi ve mesleki açıköğretim lisesi öğrencilerinin yapabileceği açık lise ders seçimiaçık lise kolay mezun olma ve doğru ders seçimi için, aol yeni kayıt, açık lise kayıt yenileme, aöl sınav yeri öğrenme, açık lise sınav giriş belgesi çıkartma, açıköğretim lisesi öğrenci bilgileri değiştirme, aol kayıt yenileme tarihlerini öğrenme, açık lise yeni kayıt tarihlerini görme, açık öğretim lisesi sınav tarihlerini ve zamanlarını öğrenme, açık öğretim lisesi (aol) ve mesleki açıköğretim lisesi (maöl) iş takvimini inceleme, açık lise batı avrupa programı iş takvimini ve sınav tarihlerini öğrenme gibi konularda bütün bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.