Açık Lise Matematik 1 Test 1

9 yorum
83.989
Açık Lise Matematik Online Testleri

Açık Lise Matematik 1 Test 1

Açık Lise Matematik 1 Test 1♦ Açık Lise Matematik 1 Test 1

♦ Açık Lise Matematik 1 Test 2

Açık Lise Matematik Online Testleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

8-9 Aralık 2018 sınav soruları ile ilgili duygu, düşünce, yorum ve katkılarınızı aşağıya yorum olarak yazıp paylaşabilirsiniz.

Açık Lise Yazı ve Haberler

Admin'in Notu: Arkadaşlar. çözdüğünüz testlerle ilgili yorum yazarak bize çalışmamızda yol gösterin. Hangi dersten test eklenmesini istediğinizi, hangi testleri çözdüğünüzü kendi adınız veya nickname'inizle yorum yazarak belirtirseniz sevinirim.

Doğru soru sormak, doğru cevaplara ulaşmanın ilk koşuludur. Yorum yazın, soru sorun, cevaplayalım.


Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Ağustos 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Açık Lise Matematik 1 Test 1 (9 Yorum)

  1. Ben 12. Sınıf lise öğrencisiyim henüz kitaplarım gelmedi burdan test cözüyorum ama matemqtik teslerinde 9. Sınıf deniyor kafam cok karıştı yardımcı olursanız cok sevinirim

    • 12 sınıaf matematik demek, Matematik 7-8. dönem demek, Sitede Matematik 7-8 henüz yok. Seçmeli ders olduğu ve fazla seçen olmadığı için daha sonra ekleyeceğiz, yakın zamanda değil.

  2. Ömür haklısın. Bu nedenle siteye konu anlatımı ve çözümlü testler eklemeye devam ediyoruz. Biraz zaman alacaktır. Bir kaç aya kadar açık lise matematik ve diğer derslerden hem test sayısı binleri bulacak, hem konu anlatımları eklenecek. Biz çalışmaya devam ediyoruz ve çalışan ve bir an önce diploma almak isteyen açık liselileri desteklemeye devam edeceğiz.

  3. Ben 9 doğruda kaldım. Geçme notu 45 olunca geçiyorum, 50 olursa kalıyorum. En iyisi ben de biraz daha çalışayım. Arkadaşlar bu arada yukarıdaki bazı soruların çözümleri tarafımdan yapılmıştır. Ben kendim matematikçi değilim. Siz en iyisi Erhan Hoca’nın hazırladığı KR Açık Lise Çözümlü Matematik Fasiküllerini alıp oradan çalışın. Sadece online test çözerek açık lise matematik dersini geçmek ve özellikle yüksek not almak bence zor.