Açık Lise Tarih 1 Online Test 1

Açık Lise Tarih Dersi Online Testleri

Açık Lise Tarih 1 Online Test 1

Açık Lise Tarih Dersi Online Testleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Mobil Uygulamamızı İNDİRİN!

Açık Lise Yazı ve Haberler

Doğru soru sormak, doğru cevaplara ulaşmanın ilk koşuludur. Yorum yazın, soru sorun, cevaplayalım.


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 14 Aralık 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Açık Lise Tarih 1 Online Test 1 (11 Yorum)

  • Her dersten 2017 soruları eklenememiş olabilir. Ancak 2017/1 dönem Ocak 2018 sınavında zaten geçen sene (2017’de) sorduklarını değil de daha eski soruları sorabilirler.

 1. Soruların çıkma ihtimali varmıdır yoksa adminlerin kendi bilgilerine dayanılmış bir sitemidir ??

  • Tabii ki çıkma ihtimali olan sorular. Açık lisenin uygulaması sınav sorularının geçen yılların bir benzeri ve karması şeklinde sormak.

 2. ben böyle site görmedim. kayıtlı olamayan nasıl giremez böyle bir şey olmaz benim cumartesi günü sınavım var be kardeşim yapmayın şöyle şeyler lütfen

  • Üye olmak 1 dk’lık bir iş. Çoğu test üye olmayanlara da açık. Ancak mecburen kısıtlamaya gidiyoruz, üye olmayanlara bütün testleri açamıyoruz.

    • çoğu test üye olmayanlara da açık dediniz ama ben üye değilim en fazla bir tanesine girebiliyorum . yani çoğusuna değil . üye olabilirsiniz demişsiniz ama olmak istemeyince olmuyor.

     • Sevgili insan sitenin genelinde çoğu test herkese açık. Ancak size genelde üye olmayanlara kapalı olanlar denk gelmiş olabilir. Üye olmak zor bir şey değil ve ücretsiz. Sadece mail adresinizle ve bir nick name ile üye olabilirsiniz. Mail adresinizin geçerli (doğru) olması iyi olur. Parolanızı unuttuğunuzda mailinize şifre geliyor.