Açık Lise Fizik Testleri

14 yorum
328

Açık Öğretim Lisesi Online Fizik Testleri

kr-acik-lise-online-test-uyelik-formu

Açık Lise Fizik 2 Testi

Açık Lise Fizik 3 Testi

Açık Lise Fizik 4 Testi

(Seçmeli) Fizik Testleri

Hangi seçmeli ders hangi derse karşılık geliyor, hangi ders kitabına çalışmalısınız? Tıklayın!

Açık Lise Fizik 5 (Seçmeli Fizik 1) Testi

Açık Lise Fizik 6 (Seçmeli Fizik 2) Testi

Açık Lise Fizik 7 (Seçmeli Fizik 3) Testi

Açık Lise Fizik 8 (Seçmeli Fizik 4) Testi

Açık öğretim lisesi fizik dersi testlerinin devamı gelecek. AÖL Fizik 1, 2, 3 ve 4 ortak ders oldu. Amacımız mezuniyetinizi hızlandırmak ve yardımcı olmak. Fizik, Kimya, Biyoloji, matematik ve Geometri gibi derslerde derinleşmek ve ileride üniversitede mühendislik veya tıp gibi bölümlere girmek isteyenler için doğrudan sınavlara (ygs-lys) hazırlık içerikli kitaplar tavsiye ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

8-9 Aralık 2018 sınav soruları ile ilgili duygu, düşünce, yorum ve katkılarınızı aşağıya yorum olarak yazıp paylaşabilirsiniz.

Açık Lise Yazı ve Haberler

Admin'in Notu: Arkadaşlar. çözdüğünüz testlerle ilgili yorum yazarak bize çalışmamızda yol gösterin. Hangi dersten test eklenmesini istediğinizi, hangi testleri çözdüğünüzü kendi adınız veya nickname'inizle yorum yazarak belirtirseniz sevinirim.

Doğru soru sormak, doğru cevaplara ulaşmanın ilk koşuludur. Yorum yazın, soru sorun, cevaplayalım.


Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 9 Eylül 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Açık Lise Fizik Testleri (14 Yorum)

 1. İyi günler Admin bey…. krediler tamamlanmazsa muaf olduğumuz derslere tekrar girecekmiyiz? Vede muaf olunca bir kaç dersten, lise bitmesine rağmen diploma geç mi alınır? Kulaktan duyma bunlar sadece merak ettim. Son bir soru lise bitince online siteden üyeliğim otomatikmen mi bitiyor? Alla’a emanet olun.

  • Muaf olduğunuz dersleri kredilerinizi 192’ye tamamlayabilmek için tekrar seçip sınava girmeniz mümkün.
   Ortak dersleri geçmek veya muaf olana kadar sınavlarına girmek şart, değilse krediniz 192 olsa bile mezun olamaz ve diploama alamazsınız.
   Otomatik bitmez, buradan bize yazarsınız, biz iptal ederiz.

 2. Selamlar Gerçekten çok yararlı ve faydalı bir site Tüm emeği geçenlere teşekkürler.
  Sadece Fizik 6 yı bulamadım yardımcı alursanız sevinirim. Teşekkürler.

  • Fizik 1-2-3-4 ortak ders olduğu için 1-2-3-4’ten testler ekliyoruz. Fizik 5-6-7-8’den ise numunelik birer test ekleyeceğiz. Fizik 5 testini ekledik. Fizik 6-7-8’den de ekleyeceğiz.

   • Açık Lise Fizik 5 Testi

    Açık Lise Fizik 5 Test 1

    Açık Lise Fizik 6 Testi

    Açık Lise Fizik 6 Test 1

    Açık Lise Fizik 7 Testi

    Açık Lise Fizik 7 Test 1

    Açık Lise Fizik 8 Testi

    Açık Lise Fizik 8 Test 1
    EKLEDİK

 3. Açık lise Fizik 2-3-4 ortak derslerine yeni testler ekledik. Sıcağına sıcağına çözün, en hızlısından mezun olun diye… Anlamadığınız sorular için ilgili testin altına ve soru numarası belirterek yorumdan soru gönderin, Hocalarımız sizin için açıklasın, çözümlesin.

 4. ücretlimi burası ben anlamadım 1 sene ücretsiz yazmışsınız sonrasında ücreti nasıl alacaksınız otamatikmi ben kaydımı kapatmak için ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

  • http://www.aciklisesinavsorulari.com olarak şu anda 2 bin üyemiz var. Üyelik ücretli değil. Size haber vermeden zaten ücretli yapmamız mümkün değil. Sınavlara yakın dönemlerde bazı çok çözülen testleri sadece üyelere açıyoruz. O da aşırı yüklenmeden sunucunun kaldıramaması nedeniyle üyelik şartı getirdik. Üyelik şimdilik ücretsiz derken, siz mezun olursunuz ancak bir kaç yıla ücretli hale getirebiliriz; mevcut üyelerimiz mezun oluncaya kadar siteden rahatlıkla ve ücretsiz olarak yararlanabilir. Üyeliğinizi yine de bitirmek isterseniz buradan yorum yazmanız veya iletişim formunda yazmanız yeterli.