Açık Lise Türk Edebiyatı 8 Online Test 3

10 yorum
15.776

Türk Edebiyatı Online Testleri Ana Sayfası

Açık Lise Türk Edebiyatı 8 Online Test 3

AÖL Online Testleri:

Açık Lise Türk Edebiyatı 8 Test: 3

[mtouchquiz 53]

Benzer testler:

Türk Edebiyatı 8 Online Testleri:

AOL Türk Edebiyatı Online Testleri!

Önceki test:

Türk Edebiyatı 8 Test: 1

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

8-9 Aralık 2018 sınav soruları ile ilgili duygu, düşünce, yorum ve katkılarınızı aşağıya yorum olarak yazıp paylaşabilirsiniz.

Açık Lise Yazı ve Haberler

Admin'in Notu: Arkadaşlar. çözdüğünüz testlerle ilgili yorum yazarak bize çalışmamızda yol gösterin. Hangi dersten test eklenmesini istediğinizi, hangi testleri çözdüğünüzü kendi adınız veya nickname'inizle yorum yazarak belirtirseniz sevinirim.

Doğru soru sormak, doğru cevaplara ulaşmanın ilk koşuludur. Yorum yazın, soru sorun, cevaplayalım.


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 9 Temmuz 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Açık Lise Türk Edebiyatı 8 Online Test 3 (10 Yorum)

 1. burdaki kitaplarda sadece ortak derslerin sorularını görüyorum seçmeli derslerinkini göremiyorum. Acaba ikisinin de soruları aynı mı olacak? Yani dersler seçmeli diye bir fark yok mu?

  • Seçmeli derslerin testleri sayfanın altına doğru yer alıyor:
   AÖL Seçmeli Türk Edebiyatı 8 Online Test 1
   AÖL Seçmeli Türk Edebiyatı 8 Online Test 2
   gibi..
   Türk Edebiyatı 8 dersi tek kitap (aynı kitap hem ortak Türk Edebiyatı 8 için, hem de Seçmeli Türk Edebiyatı 8 dersi için geçerli.) Bu nedenle yukarıdaki testleri çözdüğünde (bir taşla iki kuş vurmak gibi) hem Ortak Türk Edebiyatı 8, hem de Seçmeli Türk Edebiyatı 8 dersine çalışmış olursun.

  • Bu yazıya bakın. 7-8 Temmuz 2018’deki 3. dönem sınavlarına 7 Temmuz 2001 ve öncesinde doğmuş olanlar (7 Temmuz 2018 itibariyle 17 yaşını girmiş, 18’den gün almış olanlar) girebilir diye tahmin ediyoruz.

 2. mehraba arkadaşlar benim toplam 75 kredim kaldı kredimin dolmasına 3 kere girmede rahat bir şekilde veririm ve aynı zamanda da üniversiteye hazırlanıyorum size şöyle bir bilgi veriyim günlük eğer seçtiğiniz bir dersten her gün toplam:200 soru çözmeniz lazım eğer çok çözülmezse hem hafızada hemde akılda kalmaz benim tavsiyem ve burdaki konular çıkıyor