Açık Lise Türk Edebiyatı 8 Online Test 3

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Açık Lise Türk Edebiyatı 8 Online Test 3 (10 Yorum)

 1. burdaki kitaplarda sadece ortak derslerin sorularını görüyorum seçmeli derslerinkini göremiyorum. Acaba ikisinin de soruları aynı mı olacak? Yani dersler seçmeli diye bir fark yok mu?

  • Seçmeli derslerin testleri sayfanın altına doğru yer alıyor:
   AÖL Seçmeli Türk Edebiyatı 8 Online Test 1
   AÖL Seçmeli Türk Edebiyatı 8 Online Test 2
   gibi..
   Türk Edebiyatı 8 dersi tek kitap (aynı kitap hem ortak Türk Edebiyatı 8 için, hem de Seçmeli Türk Edebiyatı 8 dersi için geçerli.) Bu nedenle yukarıdaki testleri çözdüğünde (bir taşla iki kuş vurmak gibi) hem Ortak Türk Edebiyatı 8, hem de Seçmeli Türk Edebiyatı 8 dersine çalışmış olursun.

  • Bu yazıya bakın. 7-8 Temmuz 2018’deki 3. dönem sınavlarına 7 Temmuz 2001 ve öncesinde doğmuş olanlar (7 Temmuz 2018 itibariyle 17 yaşını girmiş, 18’den gün almış olanlar) girebilir diye tahmin ediyoruz.

 2. mehraba arkadaşlar benim toplam 75 kredim kaldı kredimin dolmasına 3 kere girmede rahat bir şekilde veririm ve aynı zamanda da üniversiteye hazırlanıyorum size şöyle bir bilgi veriyim günlük eğer seçtiğiniz bir dersten her gün toplam:200 soru çözmeniz lazım eğer çok çözülmezse hem hafızada hemde akılda kalmaz benim tavsiyem ve burdaki konular çıkıyor

 3. testler güzel inşallah sınavda çıkar ve çalıştıgımıza değer 🙂
  teşekkürler