Açık Lise Türk Edebiyatı 8 Online Test 4

Türk Edebiyatı Online Testleri Ana Sayfası

Açık Lise Türk Edebiyatı 8 Online Test 4

AÖL Online Testleri:

[mtouchquiz 202]

Benzer testler:

Türk Edebiyatı 8 Online Testleri:

AOL Türk Edebiyatı Online Testleri!

Önceki test:

Türk Edebiyatı 8 Test: 1

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Mobil Uygulamamızı İNDİRİN!

Açık Lise Yazı ve Haberler

Doğru soru sormak, doğru cevaplara ulaşmanın ilk koşuludur. Yorum yazın, soru sorun, cevaplayalım.


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Açık Lise Türk Edebiyatı 8 Online Test 4 (6 Yorum)

    • Hayır, açık lise geçme notu halen 45. AÖL Müdürlüğünün en son sınav giriş belgeleri ile ilgili duyurusunda da geçme notunun 45 olduğu söylendi. Duyuru için buraya tıklayıp kendiniz görebilirsiniz.
      Medyada açık lise öğrencilerinin kendi sitelerini ziyaret etmesi için açık lise konulu çok fazla haber çıkıyor, maalesef koskoca gazeteler bile internet sitelerinde uydurma ve gereksiz bir ton yazıya yer verebiliyor. Sizin verdiğiniz linkte de yakında açıklanacak olan sınav sonuçları için açık lise öğrencilerinin meraklarını lüzümsuz yere sömüren, aslında yeni hiçbir şey söylemeyen işte gördüğünüz gibi bir de yanlış bilgi içeren bir yazı yer alıyor. Açık lise ile ilgili haberleri ya direk kaynağından (www.aol.meb.gov.tr) ya da işin uzmanı olan bizim gibi sitelerden takip etmenizi tavsiye ediyorum.

  1. hocam aöl notları açıklamış ama nisanın 21 nde açıklanacak diye biliyordum firiniz var mı

  2. Hocam aöl de alan kredisinin altında toplam kredim 113 yazıyor bu benim kredim değil mi almam gereken değil aldığım kredi!bilgi verirseniz sevinirim

    • Alan kredisi ayrı, toplam kredi ayrıdır. Sayfanı gören sensin, ben göremeden ne diyeyim? Alan kredisinin maöl ve açık imam hatipler için alan derslerinden geçtiği derslerin kredisini; toplam kredinin ise alan+ortak+seçmeli derslerden geçtiğiniz derslerin toplam kredisini gösterdiğini (açık veya varsa önceden örgün lisede geçtiğiniz derslerin toplam kredisini) söyleyebilirim.