Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları Kitabı Güncelleme Sayfası

1 yorum
766

Gümrük Mevzuatı ve Uygulamları Kitabı mevzuattaki değişiklikleri takip ediyor ve güncelleme ve değişiklikleri duyuruyoruz.

Gümrük Mevzuatı geniş bir mevzuatı ve meslektaşlarımızın bütün değişiklikleri günü gününe takip etmeleri oldukça güç. Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları yazarı Hüseyin Yavuz’un uzmanlık ve birikimiyle mevzuattaki değişiklikleri günü gününe izliyor ve buradan bütün okurlarımıza özet olarak duyuruyoruz.

Aşağıda son değişiklikler çerçevesinde hazırlanan güncelleme dosyası indirme linki ve güncellemeleri bulunuyor.

Gümrük Mevzuatı ve Uygulamları Kitabı Güncelleme Sayfası (Son Sürüm İçin) Tıkla!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

8-9 Aralık 2018 sınav soruları ile ilgili duygu, düşünce, yorum ve katkılarınızı aşağıya yorum olarak yazıp paylaşabilirsiniz.

Açık Lise Yazı ve Haberler

Admin'in Notu: Arkadaşlar. çözdüğünüz testlerle ilgili yorum yazarak bize çalışmamızda yol gösterin. Hangi dersten test eklenmesini istediğinizi, hangi testleri çözdüğünüzü kendi adınız veya nickname'inizle yorum yazarak belirtirseniz sevinirim.

Doğru soru sormak, doğru cevaplara ulaşmanın ilk koşuludur. Yorum yazın, soru sorun, cevaplayalım.


Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Ağustos 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları Kitabı Güncelleme Sayfası (1 Yorum)

  1. Gümrük mevzuatı hemen her ay bir kaç defa değişiyor. Değişiklikleri takip etmek bile ciddi zaman istiyor, biz … Gümrükleme olarak hem mevzuatla ilgili doğru ve özet anlatımı, hem içerdiği uygulama örnekleri, hem de değişiklikleri takip edip güncellemeleri düzenli olarak duyurması nedeniyle Hüseyin Yavuz’un Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları kitabını tercih ettik. Meslektaşlarımıza tavsiye ederiz.